Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aláírod a Mi Hazánk petícióját?

Aláírod a Mi Hazánk petícióját?

Figyelt kérdés
"Aláírásgyűjtést indított a Mi Hazánk Mozgalom a www.mihazank.hu/keszpenz oldalon online és országszerte a nemzeti párt standjainál is, hogy a készpénzhasználat legyen alkotmányos jog. Mivel ebben az ügyben is tiltja az Alaptörvény a népszavazás tartását, e petícióval kívánnak nyomást gyakorolni a kormányzatra, miután Toroczkai László pártelnök áprilisi felszólalására válaszul Tállai András pénzügyminisztériumi államtitkár beismerte: „valóban cél és szándék a készpénzforgalom visszaszorítása”."
2023. nov. 12. 15:42
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
65%
#15 Nem a bűnözők bankszámláit fogják zárolni, hanem a rendszer ellenségeiét.
2023. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
#21: Mint írtam: azt értem, hogy a gatyesz egy ilyen rendszert szeretne felépíteni, ezt azért mindenkinek javasolnám átgondolni, hogy megéri-e neki a szavazatot. Én a helyedben nem kampányolnék ezzel. Mert - szintén ismételve magam - még a fidesz sem a hozzánk hasonló apró kis porszemeket lehetetleníti el. És én értem, de tényleg, hogy van olyan, aki élne ezzel a kicsinyes lehetőséggel, és élne inkább a XX. században, de akárhogyan is sírod vissza azokat az időket, már nem fognak visszajönni.
2023. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2023. nov. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
31%
#22 De igen, az apró kis porszemeket fogják ellehetetleníteni, mert tudják, hogy sok kicsi sokra megy. Persze nem titeket gyurcsányistákat, hanem minket hazafiakat, mert mi vagyunk az igazi ellenségeik.
2023. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%
Nem írom alá! Legyen csak nyoma a pénzforgalomnak. Minden fizetés kártyára megy. Nagyon macerás készpénzzel autót, telket, egyéb szolgáltatást kifizetni. Nem lehet 2M-3M-5M csak úgy kivenni a bankból.
2023. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
67%

"De igen, az apró kis porszemeket fogják ellehetetleníteni, mert tudják, hogy sok kicsi sokra megy"


Akkor mégegyszer, mert még nincs eléggé a pici szádba rágva: most nem arról az utópisztikus esetről van szó, amikor a 21. században egy még a fidesznél is kőkorszakibb párt kerül hatalomra. Gyengébbek kedvéért a valóságról, nem arról a meséről, amikor az ún. Mi Hazánk kormányoz. Hiszen ezeket a letiltásokat már most is megtehetnék. Már régen megtehették volna. Megtették? Nem. Tehát miről is beszélünk? Te egy elképzelt jövőről.


"Persze nem titeket gyurcsányistákat, hanem minket hazafiakat, mert mi vagyunk az igazi ellenségeik."


Egybites kis bigyókám! Tudom, hogy számodra nem létezik gatyeszen, fideszen, gyurcsányon kívül élet. Már az is egy biológiai csoda, hogy ezeket ismered. De mint írtam: a 21. században ettől már több van. És persze a fiókpárt mint ellenség? Na ne röhögtess! Orbán-Toró-Fletó a legnagyobb haverok. Persze Laci ezt nem fogja kihirdetni, addig meg úgysem fogod látni.

2023. nov. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
37%

#26 Megpróbálom úgy elmagyarázni, mint egy hülyének, hátha akkor megérted. Egyrészt eddig is zárolták már emberek bankszámláját. Másrészt ha eltűnik a készpénz, akkor ez sokkal nagyobb fegyver lesz a hatalom kezében, mivel ameddig van készpénzed, addig azzal is tudsz vásárolni, még ha a bankszámládhoz nem is férsz hozzá.

A fiókpártos konteótokat nem is kommentálom :D

2023. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
35%

"Megpróbálom úgy elmagyarázni, mint egy hülyének, hátha akkor megérted."


Neked is így magyarázták el, amikor úgy érezted, hogy érted? Decuki :)


" Egyrészt eddig is zárolták már emberek bankszámláját."


Kiét, miért? Bűnözők esetében nyilván megteszik. Tegyék is! Te bűnöző vagy? Mert én nem, tehát nincs félnivalóm. Még egy fidesz rendszerben sem. Neked van?


"Másrészt ha eltűnik a készpénz, akkor ez sokkal nagyobb fegyver lesz a hatalom kezében, mivel ameddig van készpénzed, addig azzal is tudsz vásárolni, még ha a bankszámládhoz nem is férsz hozzá."


A kp használatát be lehet tiltani, kettő pillanat alatt el lehet intézni, hogy ló...t sem érjen. Ha akarják. Szóval egy mesevilágban élsz, ha azt hiszed, hogy egy darab értéktelen papírral biztonságban vagy. Mondjuk egy tény van: kitörölheted vele. Kártyával még azt sem.


"A fiókpártos konteótokat nem is kommentálom :D"


Semmivel sem komolytalanabb konteó, mint amitől te fosol.

2023. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
36%

"Kiét, miért? Bűnözők esetében nyilván megteszik. Tegyék is! Te bűnöző vagy? Mert én nem, tehát nincs félnivalóm. Még egy fidesz rendszerben sem. Neked van?"

Ahogy már írtam, nem a bűnözőkkel teszik meg. És ahogy szintén írtam már, a kanadai kamionos tüntetőkkel és az EU-ban élő orosz állampolgárokkal megtették. Előbbiek lehet, hogy bűnözők a szemedben, hiszen nem olyan agymosott birkák, mint te, és a szabadságért harcolnak, de utóbbiaknak mégis mi a bűnük azon kívül, hogy oroszok?


"A kp használatát be lehet tiltani, kettő pillanat alatt el lehet intézni, hogy ló...t sem érjen. Ha akarják."

Na látod, éppen arról szól a Mi Hazánk petíciója, hogy ezt ne tehessék meg.

2023. nov. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

". Előbbiek lehet, hogy bűnözők a szemedben, hiszen nem olyan agymosott birkák, mint te, és a szabadságért harcolnak"


A kanadai elnyomás. Hát igen, ott aztán óriási az elnyomás barátom! Szabadság az nincs. Nem is értem, hogy a romák miért pont egy ilyen elnyomó országba akartak menni. És még hideg is van!


"de utóbbiaknak mégis mi a bűnük azon kívül, hogy oroszok?"


Például az, hogy esetleg potenciálisan megszállókat, esetleg háborús bűnösöket pénzelnek?


Ergo tehát továbbra is bűnözőnek nyilvánítottakat tudsz felhozni példának. Plusz rohadtul leszarom mi van Kanadában, vagy máshol. A kérdés is Magyarországról szólt. Újra felteszem tehát a kérdést: TE bűnöző vagy? TE potenciális bűnözőket támogatsz? Van tehát mitől félned?


"Na látod, éppen arról szól a Mi Hazánk petíciója, hogy ezt ne tehessék meg."


Most akkor a petíció a készpénzről szól, vagy a digitális világról? Eddig úgy volt, hogy a digitális világról. Én meg ott a kp-ről írok. Tehát ha aláírom azt, hogy nem támogatom a kp eltörlését, akkor épp azt támogatom, hogy ha akarják, akkor a kp használatát tiltsák be. Én például örülnél amúgy annak, ha nem lehetne adót csalni. Te hogy vagy ezzel?

2023. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!