Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali érzelmű emberek...

A baloldali érzelmű emberek mindig csak negatívan tudnak beszélni Magyarországról és a magyarokról?

Figyelt kérdés

Én azt figyeltem meg a saját ismerettségi körömben, hogy a balosok mindig fikázzák a magyarságot, sírnak, hogy Magyarország mennyire sz.r hely, bezzeg nyugaton minden jó, semmi probléma nincs. Most, hogy jobboldali kormány persze minden nagyon sz.r, előtte csak kicsit volt az. A magyarok, főleg a vidékiek meg buta prolik, akik szolgaságot érdemelnek. Nekem nagyon taszító ez a fajta hozzáállás, hogy örökké negatívan beszélnek a saját hazájukról, bár nem tudom ők annak érzik-e egyáltalán.

Szerintem politikai oldaltól függetlenül nagyon sok érték van Magyarországon, a magyar egy csodálatos nyelv és a kultúra sem gyengébb semmivel, mint a német, francia. Természetesen kell megismerni másokat is, de a saját kultúránk is van annyira értékes, hogy ne kelljen szégyenkeznünk. Nekem igazából nagyon jó érzés, ha néha elmegyek kirándulni és magyarul beszélnek az emberek körülöttem, érzem, hogy a helyemen vagyok. Én nagyon jól érzem magam itt attól függetlenül, hogy milyen a politikai helyzet és külföldieknek is igyekszem az ország pozitív oladalairól beszélni. Amúgy meg tapasztalataim szerint az idelátogató külföldiek egyáltalán nem ítélik meg rosszul a magyarokat, eljönnek turistaként, felsétálnak a Halászbástyához, látják Budapest mennyire gyönyörű város, milyen finomak a magyar ételek, nincs az a fajta lenézés, amiről a balosok beszélnek.



2023. okt. 25. 12:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

"Ez igaz, arról viszont nem beszélnek, hogy Bp. Fehérvár között mennyi állomást újítottak fel. Vagy ha igen, akkor biztos Mészáros."

Ahogy a fidesz elfelejti azt említeni, hogy az elmúlt 10 év felújításai az EU-nak köszönhető.


"Az nem számít, hogy ezt az egész társadalom használhatja"

Az abortuszt is használhatja az egész társadalom, ettől még nem fogják és nem lesz releváns.

2023. okt. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akit érdekel az ország sorsa, a jövője, az felhívja a figyelmet a bajokra, nem a szőnyeg alá sepri!
2023. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!