Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy nyert a magyar...

Most, hogy nyert a magyar csapat Szerbia ellen, a tömeges tanárfelmondások, a rekorder korrupció, a halott egészségügy, a kritikán aluli állami szolgáltatások és a pocsék közoktatás meg fog oldódni?

Figyelt kérdés
Hatalmas segítség ez a magyar családoknak, a botlábú adómentes focisták megnyertek egy meccset.
2023. okt. 15. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Én most tudtam meg, hogy egyáltalán volt ilyen focimeccs.🤣
2023. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem voltál üzletben? Már is lement a gőzelem után a kenyér ára 3,6 forintra.
2023. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor el lehet menni innen :D. Nem kritizálni akarlak, de nem a kormányt kell szidni, hanem tenni kell a saját és a családod életkörülményének javítása érdekében. A külföld egy jó opció, angolul meg nem olyan angy dolog megtanulni szerintem. Itt még jó sok ideig nem lesz pozitív irányú változás, kormányváltásra is felesleges alapozni egy ideig.
2023. okt. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!