Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lép a Mi Hazánk a...

Mikor lép a Mi Hazánk a következő szintre?

Figyelt kérdés
Az elején még talán érdekes volt számomra, hogy beszélnek különböző nemzetközi dolgokról, egy kis konteó, stb., de most már kezdem unni. Sokszor foglalkoznak olyan témákkal, amik ellen nyilván nem tudnak tenni, akkor sem, ha kormányon lennének, mert jóval nagyobb erőről van szó. Most például a WHO ellen kardoskodnak, semmi értelme. Jobb lenne, ha kézzel foghatóbb dolgokkal foglalkoznának, itthoni dolgokkal, meg nem olyan butaságokat hajtogatni, hogy kilépni a NATO-ból, meg az Unióból. Úgy veszem észre, hogy Toroczkai ugyanazt csinálja, mint Orbán, mindig kell valami ellenségkép. Most, mint írtam, a WHO, előtte Brüsszel volt, aztán NATO, néha előkerül Bill Gates neve is, meg a multik. Még Orbán is beismerte, hogy Oroszország képtelen lenne megbirkozni a NATO-val, ezért nem kell attól félni, hogy újra lesz magyar-orosz közös határ. Ukrajnában elég nehéz háborút vívnak, elég az nekik. Szóval kilépni a katonai szövetségből jókora butaság lenne. Az Unióból sem kellene kilépni, mert saját gazdaságunk szinte nincs. Stb. Tehát nem nagyon tudom már komolyan venni a Mi Hazánkot, arról nem is beszélve, hogy maszkellenesek, de az internetes oldalukon meg ott árulják jó pénzért a maszkot, illetve Novák Elődről is van olyan kép, hogy maszkban van, igaz, hogy Magyarország van rajta, de akkor is maszk.

2023. szept. 26. 09:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

elmebeteg dollármilliárdos, tömeggyilkos"


Közben más tömeggyilkosokat imádnak.



"azért nincs, mert az EU-s s3ggarcúak megtiltották"


Azt hittem a gyíkember-zsidó háttérhatalom.

2023. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
Melyik tömeggyilkost "imádja" a Mi Hazánk?
2023. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Kroms ***** válasza:
44%

#9-10

"Hány éve vagyunk már NATO tagok? Mennyi háborúba húztak bele minket?" - Az megvan, hogy minden NATO tagország részt vett a legtöbb USA által indított háborúban legalább a hadseregének egy kis részével? Arról meg nyilván szintén nem hallottál, hogy már jó pár hónapja sorozhatóak a magyar férfiak is az oroszok ellen a törvények alapján...

"Budaházy pedig belülről látja a párt működését, mi meg csak kívülről." - Nem is tudtam, hogy ő bármelyik pártnak a tagja lenne, főleg, miután köztudottan erősen ellenzi a pártok ("pártokrácia") létét is...

"Csak nekünk tiltotta meg az EU, hogy legyen saját iparunk? Milyen érdekes, hogy a többi tagország gyárt valamit." - "Valamit" lehet gyártani, csak nem azt, amit amúgy érdekünkben állna. A multik termékeit jelenleg is gyártjuk, de ezt talán azért még te is tudod...

11#

"Közben más tömeggyilkosokat imádnak." - Például?

"Azt hittem a gyíkember-zsidó háttérhatalom." - Nem én mondtam... De jól hitted, viszont ez egyet jelent az EU-val.

2023. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Szóval az eu (zsidó-gyíkemberek) megtiltották a gyártást.

És a covidot is azért találták ki hogy kiírcsák a szegény ártatlan magyarokat nem?

2023. szept. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Kroms ***** válasza:
46%

#14

"Szóval az eu (zsidó-gyíkemberek) megtiltották a gyártást." - A termelést, és igen. Mínusz a "gyíkemberek", de ti birkucik ezt mindig odarakjátok mindenhez, amivel nem értetek egyet, úgyhogy nincs értelme már reagálni sem rá.

"És a covidot is azért találták ki hogy kiírcsák a szegény ártatlan magyarokat nem?" - Mármint azt a "covidot", amiről Kanadában már bírósági ítélet van, hogy nem bizonyított a létezése?

2023. szept. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%

Hú, Kroms van baj rendesen a toronyban nálad!


Most látom igazán, hogy mennyire veszélyes ez a tudatlan horda, akinek a szócsöve szeretnél lenni!

Isten őrizz ilyen alakokat az EU-ba küldeni!

2023. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kroms ***** válasza:
33%

#16

Nektek mi vagyunk veszélyesek, nekünk meg ti. Csak annyi a különbség, hogy szerintünk mindenkinek meg kell adni a lehetőséget a szabad véleménynyilvánításra, míg szerintetek mindenkit el kell hallgattatni, aki nem ért veletek egyet.

2023. szept. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
29%

Következő szintre???

Hát nincs már lejjebb!!!

2023. szept. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!