Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszeseknek mi bajuk a...

A fideszeseknek mi bajuk a belpesti értelmiséggel?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom mostanában, hogy őket támadják a Fidesz hívők. Az nem tetszik, hogy ők nem fideszesek és hogy valahol bebizonyosodik, hogy a magasabb iskolázottsággal egyenes arányban csökken a Fidesszel való szimpátia?

2023. szept. 25. 13:34
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Írja ez a belpesti "értelmiségi", akinek még az ékezetek jelentését sem sikerült általánosban elsajátítani.


Nem csak a fideszeseknek van bajuk az ilyenekkel, hanem a vidékieknek. Más kérdés, hogy a vidékiek közt nagyobb a fideszsesek arány, én speciel nem vagyok az.

2023. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
49%
Én vidéki vagyok és hülye. A belpestiek jól mondják. Csak az baj, hogy engem nem támogatnak bezzeg a mindenféle abc betűit meg igen, minden további nélkül. Micsoda kettős mércés bohócok.
jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!