Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is érzi már kurmányunk...

Más is érzi már kurmányunk tökéletes gazdaság politikáját a pènztárcáján és munkaterèn?

Figyelt kérdés

Közalkalmazott vagyok, tavalyig tök jól el voltam, persze a pénz akkor is kevés volt de maszekkal elvoltam. Idén semmi maszek munka nincs, lehet hogy Tesco ilyesmiben tudnèk 4 órában de csak akkor ha nincs más lehetőség!

Kis város, mezőgazdaságban lenne esetleg meló. A maszekok és kis vállakozók nem vesznek fel embert mert nincs annyi munka, sőt egy egy embert rúgnak is ki... nagyobb helyekre úgy 20 km körzetben sem nagyon lehet mert vagy szakképesítésem nincs vagy alapból ők sem vesznek fel embert. Azt hallottam hogy egy közeli nagy cég országosan küld el 500 embert, (schwarcmüller). Szóval a környékben elég nehéz elhelyezkedni ismeretség nélkül. Ilyen olyan vállalkozáson gondolkodtam már, de tőke is kell hozzá, meg hát meg kellene azt találni ami megfelelő másodállásban....

Nah a lényeg hogy más is érzi hogy sz@r van a palacsintában munka és fizetések terén?!

Nem volt tervben a külföld, de most már gondolkozom rajta. Bánom hogy nem erőltettem a nyelv tanulást, pedig jó voltam németből, most meg sztem többet tudok angolul.



2023. szept. 22. 20:32
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazából egy beszélgetést szeretnék indítani hogy kinek milyen terve van ilyen helyzetre, vagy úgy ámblokk a jövőben.
2023. szept. 22. 20:33
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Én pl köszönöm szépen jól elvagyok
2023. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Elég szomorú hogy mindez csak idén tűnt fel.
2023. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Ne általánoskodj!


Tolmácsolással egy multinál megkeresek nettó 700-at bónuszokkal együtt, heti 45 óra melóval.


Kinek mit intézett magának!

2023. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

4


:DDDDDDDDDDDDD Gondolom 700 sajtbureszt csinálsz a mekiben naponta :DDDDDDDDDDDDD

Olcsó propaganda terjesztő jános

2023. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Én már 2019-ben leléptem, először Hollandia, most Svájcban élek. Szerintem ne habozz, tanulj nyelvet és keress munkát!
2023. szept. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 MolotovPunk ***** válasza:
47%
4/ Képzelem mennyire hihető lehet a sztorid! Legközelebb azért kisebbet hazudjál.😀😁
2023. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%

Igen, soha korábban nem volt ilyen magas a fizetésem, és soha ennyi

állásajánlat közül nem válogathattam.

2023. szept. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

8 "Igen, soha korábban nem volt ilyen magas a fizetésem, és soha ennyi

állásajánlat közül nem válogathattam."


Készült Magyarország kormánya megbízásából

2023. szept. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

“4/ Képzelem mennyire hihető lehet a sztorid! Legközelebb azért kisebbet hazudjál.😀😁”


Értem hogy nektek alsó osztálybelieknek mennyire nehéz a megélhetés, de ugye tudjátok hogy léteznek az országban közép és felső középosztálybeliek akik nem keresnek rosszul.


Én erre csak annyit tudok mondani hogy ki mit intézett magának! Tanulni kellett volna és nem lennétek ebben a szituációban!


Nem a politikusokat kell hibáztatni mert nincs egy jól kereső szakmád/ diplomád! Ez a ti személyes bajotok!

2023. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!