Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is érzi már kurmányunk...

Más is érzi már kurmányunk tökéletes gazdaság politikáját a pènztárcáján és munkaterèn?

Figyelt kérdés

Közalkalmazott vagyok, tavalyig tök jól el voltam, persze a pénz akkor is kevés volt de maszekkal elvoltam. Idén semmi maszek munka nincs, lehet hogy Tesco ilyesmiben tudnèk 4 órában de csak akkor ha nincs más lehetőség!

Kis város, mezőgazdaságban lenne esetleg meló. A maszekok és kis vállakozók nem vesznek fel embert mert nincs annyi munka, sőt egy egy embert rúgnak is ki... nagyobb helyekre úgy 20 km körzetben sem nagyon lehet mert vagy szakképesítésem nincs vagy alapból ők sem vesznek fel embert. Azt hallottam hogy egy közeli nagy cég országosan küld el 500 embert, (schwarcmüller). Szóval a környékben elég nehéz elhelyezkedni ismeretség nélkül. Ilyen olyan vállalkozáson gondolkodtam már, de tőke is kell hozzá, meg hát meg kellene azt találni ami megfelelő másodállásban....

Nah a lényeg hogy más is érzi hogy sz@r van a palacsintában munka és fizetések terén?!

Nem volt tervben a külföld, de most már gondolkozom rajta. Bánom hogy nem erőltettem a nyelv tanulást, pedig jó voltam németből, most meg sztem többet tudok angolul.



2023. szept. 22. 20:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

10 :D Szerintem a valóság az, hogy aki a fideszt és tolvaj hozzá nem értő mekkmester politikáját szidja, azok egytől egyig jobb egzisztenciális háttérrel rendelkeznek, mint azok a fidesz trollok, akik itt magasztalják az egekig a hasas gecct. Miért? Mert a legiskolázatlanabbak között a legmagasabb a fidesz támogatottsága, egy diploma pedig nem jelent észt, sokan elvégzik átlag alatti képességekkel is sajnos, viszont ők a szakmájuk alján vannak esetleg mást csinálnak.

Szóval pajtikám, ha egyáltalán van folyamatos munkád, akkor olyan 250nettót ha max hazaviszel. Kb ez van legközelebb az igazsághoz.


Persze azt hazudsz itt, amit akarsz :D

2023. szept. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Igazatok van, ebben az országban nem lehet megélni!


[link]

2023. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

12

Mi van te vagy a fénymásoló a cégnél? :D

Biztos, hogy egy ilyen fidkány csak álmodik erről a bérről :D

2023. szept. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 MolotovPunk ***** válasza:
10/ Magyarországon van még középosztály? Most ugye csak viccelsz?😀😁
2023. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

4es jó bunkó vagy. Másrészt nem általánosítottam. Kimondottan azokhoz intéztem a kérdést aki érzi a helyzetet!

Egyébként eddig bőven volt maszekom, nem kerestem jól de rosszul sem. Most viszont hogy csak a közalkalmazotti fizetés van most már elgondolkodtatott hogy felmondjak e. Bár itt kényelmes ...

2023. szept. 24. 09:10
 16/16 A kérdező kommentje:
10es nem azzal van gond hogy jobban keresel, hanem hogy nagyobbra is tartod magad bárkinél és le nézel másokat és ide jársz vagánykodni... sztem más is erre gondolt a hozzászólók közül. Egyébként sok szerencsét a továbbiakban!
2023. szept. 24. 09:14
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!