Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy gondoljátok, valóban...

Hogy gondoljátok, valóban botrányos az, ami most derült ki Ferencvárosban, hogy a szökőkútban mossák a kukákat?

Figyelt kérdés

[link]


A megszólaltatott szakértő szerint ennek komoly közegészségügyi kockázatai vannak.


2023. szept. 18. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, tényleg botrányos
Semmi az egész
13 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Építésvezetőként láttam már cudarabbul kivitelezett munkákat is! Ahol fűrészelnek ott hullik a forgács. Mit kéne csinálnia Baranyinak? Személyesen leb*sznia ezt a két hülyét?
2023. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A szökőkút általában nem ivóvíz. Milyen kockázatról beszélnek a "szakértők"?
2023. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

"Baranyi Krisztina, Ferencváros baloldali polgármestere ezt hagyja?"


Mekkora álszent/hazug/tipikus kormánypropaganda szöveg :) Az ilyenek miatt nem szavazok már egy ideje a Fideszre. Mégis mit kellene csinálnia Baranyinak? Egész nap járni a kerület utcáit, és rászólni mindenkire, aki valami hülyeséget csinál?


Csak mellékesen mondom, az egyik gyerekem osztályfőnöke, a másinak meg az egyik óvónője ment át idén Ausztriába az Aldiba árufeltöltőnek, hogy meg tudjon élni. "Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke ezt hagyja? Tudja egyáltalán a jobboldali Orbán Viktor, hogy mi folyik az országában?"

2023. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
AZt hitted már nincs lejjebb? Mindig van
2023. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Gáz. Főleg, hogy elvileg fertőtlenítő mosás kéne.

De egyébként a szökőkutakból inni, belemenni, fürdeni bennük tilos. Legalábbis nálunk. Ennek ellenére sok kisgyerek pancsol bennük.

2023. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Ha ez egy Fideszes városban történt volna, akkor is csak annyi lenne, hogy ez nem gáz? Amúgy szerintem sem gáz ez annyira, de azért ciki.
2023. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

#6


Úgy érted, hogy a lakájmédia akkor is károgna-e?

Szerintem nem. Testületileg elhallgatnák a dolgot.

2023. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Hypno:


Nem, Én az Ellenzék reakciójára lennék kíváncsi.


"

"Baranyi Krisztina, Ferencváros baloldali polgármestere ezt hagyja?"



Mekkora álszent/hazug/tipikus kormánypropaganda szöveg :) Az ilyenek miatt nem szavazok már egy ideje a Fideszre. Mégis mit kellene csinálnia Baranyinak? Egész nap járni a kerület utcáit, és rászólni mindenkire, aki valami hülyeséget csinál?"


Ha egy fideszes városban történt volna ilyen, akkor az Ellenzék arra is azt mondta volna, hogy "Hát most mit csináljon az a fideszes Polgármester? Egész nap járja az utcákat?"


Vagy akkor az lenne a narratíva, hogy "Ez az... újabb primitívség, egyre közelebb kerülünk a vágyott Kelethez." ?

2023. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8-as: Vannak gyagya politikusok meg lakájmédiák a túloldalon is, HA hasonló észrevételeket közölnének hasonló stílusban, ugyanez lenne a reakcióm. De szerintem teljesen feleslegesek az ilyen "demilleneha" kérdések.
2023. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem konkrétan egy Ember reakciójára lennék kíváncsi, hanem úgy általánosan az Ellenzék reakciójára. Az, hogy ez egy ellenzéki kerületben történt az Ellenzék szemében úgy néz ki, hogy semmiség (( mint írtam, szerintem is semmiség és inkább szőrszálhasogatás hogy milyen betegségeket meg vegyszereket terjeszt így, mert úgy gondolom azért pár ezer-tízezer liter forog egy ilyen rendszerben abban meg elenyészik ez a mennyiségű szennyezés )) de van egy olyan érzésem, hogyha ez egy fideszes városban történt volna, akkor biztosan ment volna, hogy mennyire szennyező, meg hogy ha itt ilyen tisztaságot tart a Fidesz, akkor el tudom képzelni, hogy majd az akkugyárban milyen tisztaság lesz.
2023. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!