Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt valóban hagyjuk?

Ezt valóban hagyjuk?

Figyelt kérdés

Nem szoktam politizálni,egyszerű állampolgár vagyok.

Teljesen véletlenül futottam bele egy posztba facebookon és komolyan mondom nem térek észhez.

Határontúli magyaroknak 260€utal a magyar kormány gyermekenként így segitve őket a 2023/24 es tanévben.

Hogy a rerkes p…ba történhet meg ez???

4 gyermekes anya vagyok,engem lenullázott a beiskolázás és 20 forintot nem kaptam az államtól.

Ennyire birkák vagyunk tényleg?

Meddig lehet ezt tűrni???


2023. szept. 6. 19:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Sokáig fogjátok még tűrni mert most legalább a Gyúcsány nem operáltatja át az unokáinkat transzformátorrá.
2023. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez már hagyomány. Egyházakat, sportot, gyerekeket, pártokat folyamatosan támogatunk határon túl. Különben minek fizetnénk 31 százalék ÁFA-t?
2023. szept. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Pont ezt ne hagynánk? Mindent hagyunk, sőt ...

Még nagyon sokáig fogunk tűrni, mert mást nem tehetünk.

A nagy ember pontosan tudja, hogy kinek kell adni, és kitől kell elvenni, ahhoz, hogy biztosítani tudja a hatalmát.

A határon túliak az előbbi, Te az utóbbi kategóriába tartozol.

2023. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
Kedves anyuka! Kérnék egy linket, mert amit maga állít, annak se híre, se hamva a neten! Facebook-poszt? Jesszusom! Azért, mert valami gyengeelméjű kitalál egy baromságot, még nem kell komolyan venni.
2023. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
#1
2023. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es küldöm a linket…

Én se hittem a szememnek face csoportban olvasva.

Rákerestem.

Igaz sajnos.

[link]

2023. szept. 6. 19:53
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
4/4 anonim Jobb ha te nézel utána, milyen címen és milyen összegek mennek a határon túliaknak. Lehet, meglepődsz.
2023. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%
#1-3: Drágáim, titeket ennyire könnyű megvezetni? Anonim anyuka olvasta valami félbolond figura FB-posztját és ti rögtön készpénznek veszitek? Akkor a sajtótok (Telex, 444, Népszava, stb.) hogy-hogy nem ír róla??? Ébresztő! :D
2023. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

[link]


[link]


[link]


[link]


Elég ennyi?

2023. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
20 milliárd forint támogatás 200 ezer gyereknek, miközben Lőrincke 400 milliárddal hajózik. Nem sajnálom tőlük. Azoktól sajnálom akik ellopnak 20x annyit és elk**vázzák.
2023. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!