Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt valóban hagyjuk?

Ezt valóban hagyjuk?

Figyelt kérdés

Nem szoktam politizálni,egyszerű állampolgár vagyok.

Teljesen véletlenül futottam bele egy posztba facebookon és komolyan mondom nem térek észhez.

Határontúli magyaroknak 260€utal a magyar kormány gyermekenként így segitve őket a 2023/24 es tanévben.

Hogy a rerkes p…ba történhet meg ez???

4 gyermekes anya vagyok,engem lenullázott a beiskolázás és 20 forintot nem kaptam az államtól.

Ennyire birkák vagyunk tényleg?

Meddig lehet ezt tűrni???


2023. szept. 6. 19:43
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20

Megteszed hogy leirod pm hol és mikor?

Köszönöm

2023. szept. 6. 20:37
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#19

Sajnos az a helyzet, hogy szerintem igazad van. A nagy ember úgy bebetonozta magát, hogy csak na!

2023. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az nekem is UFÓ, hogy pl.: a románoknak miértt megy még innen is manika, ha azok is EU-s tagok...
2023. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Mi a fsznak vallalsz 4 gyereket ha egy 80es kiadas a foldhoz vag?

Az megvan hogy te szja mentes vagy?

Vagyis mondjuk egy brutto 500ks fizetesbol 75kt nem vonnak le? Hogy a parod vagy gyerekeid apja a 4gyerek utan gyakorlatilag megkapja a bruttojat az adokedvezmeny miatt? Ezt miert nem veszed szamitasba a kedvezmenyek kalkulaciojanal?


Jobban jarnal ha 30at kapnal gyerekenkent csaladi potlekra cserebe nem lennel alanyi szjamentes eleted vegeig es nem lennel jogosult tobb mint 100k(pontosan nem tudom mennyi de sok) csaladi adokedvezmenyre?

2023. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!