Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt valóban hagyjuk?

Ezt valóban hagyjuk?

Figyelt kérdés

Nem szoktam politizálni,egyszerű állampolgár vagyok.

Teljesen véletlenül futottam bele egy posztba facebookon és komolyan mondom nem térek észhez.

Határontúli magyaroknak 260€utal a magyar kormány gyermekenként így segitve őket a 2023/24 es tanévben.

Hogy a rerkes p…ba történhet meg ez???

4 gyermekes anya vagyok,engem lenullázott a beiskolázás és 20 forintot nem kaptam az államtól.

Ennyire birkák vagyunk tényleg?

Meddig lehet ezt tűrni???


2023. szept. 6. 19:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Én se sajnálom tôlük,de én miért nem kapok?

Ráadásul én itt vagyok Orbán szájába,Budapestől egy karnyújtásnyira.

Pfff….elképesztő.

2023. szept. 6. 20:00
 12/24 anonim ***** válasza:
35%

#8

Nem vagyok a drágád, de a #9 linkek nem a mi, hanem a Ti sajtótokból valók, és a Ti államtitkárotok nyilatkozik erről.x


#10

A négygyerekes anyukát ezzel szemben nem sajnálod?

2023. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%

#6: Oké. Akkor ehhez mit szólsz?

"A magyar állam 2003-tól támogatja a határon túli, köztük a szlovákiai magyar diákokat."

Vagyis pontosan 20 évvel ezelőtt indította el ezt a támogatást az akkori Medgyessy-kormány (helyesen). Majd 2010-ben az Orbán-kormány ezt nem törölte el, hanem folytatta (szintén helyesen). Akkor miért pont most, 2023-ban vagy ezen kiakadva, amikor már 2 évtizede zajlik?

2023. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
10%
#11: Négy gyermekesként pontosan mennyi családtámogatásban részesülsz? (Tudod, amelyet az Orbán-kormánynak köszönhetsz.)
2023. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#13

Akkor meg is kaptam a választ hogy miért is kapok 19 éve ugyanannyi családi pótlékot és GYES-t a gyermekeimre.(ugyanis azóta egy forintot se emeltek,mintha nem az egekben lenne az infláció)

Gondolom oda kellett a pénz,de hogy tavaly 22000 forintról idén 100000 forintra emelik ezt az összeget,miközben én ugyanennyit kaptam 19 éve mint most a 2 éves kisfiamra,azért ez bicskanyitógató nem?

2023. szept. 6. 20:07
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Kerdezo remelem ott leszel az elkovetkezendo tunteteseken, amik lesznek....
2023. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16

Úgy érzem semmit nem érnek ezek a tüntetések.

Úgy érzem megfojtanak azzal amiket megtehetnek velem,ami zajlik körülöttem.

Úgy érzem senki nem tud(vagy nem is akar ???) semmit tenni.

Azt érzem hogy vannak akik k…va jól èlnek akinek minden mindegy,bármit megtehet.

Vagyok én egy proli,belét kidolgozó édesanya akinek ma 85000 forint volt egy autószereleséi díj.

Egyből gyomorgörcsöm lett,mi a sz@rt fogunk enni jővőhéten??

Ja és nem hogy 100ezret egy fillért se kaptam Orbántól,de azért a szülői messenger csoportban durván 28000 ft ot kell befizetnem,a beiskolázáson felül.

És ez csak egy gyerek!!!

Mi az Isten folyik itt!!????

2023. szept. 6. 20:23
 18/24 anonim ***** válasza:
61%
Tudod van az a mondas, hogy "aki nyavajog, de nem valtoztat, annak nem faj elegge".
2023. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#18

Mi a sz@rt tudok tenni??

Tudom menjek külföldre..igen bármikor megtenném.

A gyerekeim sajnos nem hajlandóak.

2023. szept. 6. 20:33
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Varunk sok szeretettel a kovetkezo tuntetesen
2023. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!