Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A többi ellenzéki párt miért...

A többi ellenzéki párt miért nem takarodik el egyszerűen?

Figyelt kérdés
Ellenzéki oldalon egyértelműen a DK a domináns. A többi komolytalan, csak arra jó, hogy 7-8 felé aprózzák az ellenzéki szavazatokat. Ez így csak a Fidesz malmára hajtja a vizet. Miért nem állnak félre? Vagy olvadnak bele a DK-ba. A DK nem állhat félre, hisz kb annyi szavazatuk van, mint a többinek együttvéve. Ha nem csak megélhetési politikusok lennének, és valóban le akarnák váltani a Fideszt, akkor félreállnának. A szavazóikat sem értem. Ennyire nem látják?

2023. szept. 8. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Én szélsőjobbos vagyok.

A Mi Hazánkra szavaznék.

De igazad van.

Ez a 123 ellenzéki párt már kezd vicc kategóriába esni.

Sokat emiatt nem mennek el szavazni 🤣

2023. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A problémának nincs megoldása. Az összefogás körülbelül negyede/harmada ragaszkodik Gyurcsányhoz, a többiek viszont rühellik. Ott vannak még az MZP-simpek is, velük nagyon utálják egymást a Dk-sok.
2023. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Most jelenleg nem hogy eltakarodni nem szándékoznak, de még ùj pártokat alapítanak 😀
2023. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
A DK miért nem takarodott el, amikor 5%-on állt?
2023. szept. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Hiába takarodnának el, tavaly már kiderült, hogy a szavazatok nem adhatók össze ilyen módon.


Pl. én is előbb szavaznék a fideszre, mint a fletóékra és sokan vannak így.

2023. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Azért mert itt nincs elenzék semmibe nincs beleszólásuk kapnak 2 milliot minden képiselö hogy, el játszák itt demokrácoa van a világnak.Jó példa Vona Gábor is elbukott még is a helyet hogy, eltüne vissza térhet mert semmi következmény nincs itt.És már 20 éve ugyan azok az emberek játszák el ezt nincsnek új arcok.Gyurcsány is már ki kapot 4-szer még is bent ülhet ilyen sehol nincs a világba.
2023. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
#5 Hasonlóan vagyok vele én is. Azzal a különbséggel, hogy én a fideszre sem szavaznék, hanem inkább a nem szavazók táborát gyarapítanám.
2023. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nemaRendőrség ***** válasza:
91%
Miért lenne jó a kétpárt rendszer?
2023. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A többi komolytalan, csak arra jó, hogy 7-8 felé aprózzák az ellenzéki szavazatokat. "


Miért a DK nem komolytalan?

2023. szept. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A DK évek óta stagnál. Ebből a pártból ennyit lehetett kihozni. Akkor sem lenne több szavazója ha a többiek eltűnnének.

Viszont szükség lenne egy másik DK méretű vagy nagyobb pártra az ellenzéki oldalon. Ez már problémát okozna a fidesznek.

2023. szept. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!