Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mindenki jobb Orbánnál, de...

Ha mindenki jobb Orbánnál, de nem kellenek Gyurcsányiék, akkor miért nem radnom embereket sorsolnak ki kórmánytagoknak?

Figyelt kérdés

A független, objektív média és a közbeszéd szerint mindenki(sic!) is jobb lenne Orbánnál, meg annál ami most van. Viszont nem szavazna senki Gyurcsányokra (Klárika is ebbe van), mert nem akarják ismét államcsődbe tolni az országot, ami érthető.


Viszont lehetne elfogadható alternatíva. Sorsolni kellene random magyar állampolgárokra és akkor pl Kis Dezső Piliscsabai Postás lenne a kormányfő. Miniszterek én,te vagy akárki portás, biztonsági őr ha azt adja. Ezek a random emberek is jobbak lennének annál ami van és nem jönnének vissza a dollárpártok gyurcsányiékkal.


Mi a véleményed?



2023. aug. 24. 11:10
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

A svéd miniszterelnök náci? A francia tábornokok nácik? Ami ott ment és nem tagadja le az ember az náci?


te vagy a náci! Így már értem -.-

2023. aug. 25. 12:45
 32/35 anonim ***** válasza:
71%
Űgy érted, ahogy akarod, az nem az én problémám, az én problémám az az, hogy Magyarországon gyűlöletpolitika folyik.
2023. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nem folyik. Ha te ezt érzed a te érzékenységeddel, mentalitásoddal, neveltetéseddel van komoly gond. Neked kellene változnod👍
2023. aug. 25. 12:53
 34/35 anonim ***** válasza:
71%
Én már változtam és a családom is, jó nekünk itt Franciaországban, Németországban, meg Svédországban, de ettől Magyarország (egy jelentős része) még homofób és rasszista.
2023. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Aha. Biztosan azért írsz a kontinens másik végére nácikkal beszélgetni, mert annyira jó ott. Keress magadnak egy afro transzit és ne itt keltsd a gyűlöletet


Azért az mindig elégtétel, hogy akik a fórumokon osszák az észt, nem itt élnek.

2023. aug. 25. 13:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!