Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mindenki jobb Orbánnál, de...

Ha mindenki jobb Orbánnál, de nem kellenek Gyurcsányiék, akkor miért nem radnom embereket sorsolnak ki kórmánytagoknak?

Figyelt kérdés

A független, objektív média és a közbeszéd szerint mindenki(sic!) is jobb lenne Orbánnál, meg annál ami most van. Viszont nem szavazna senki Gyurcsányokra (Klárika is ebbe van), mert nem akarják ismét államcsődbe tolni az országot, ami érthető.


Viszont lehetne elfogadható alternatíva. Sorsolni kellene random magyar állampolgárokra és akkor pl Kis Dezső Piliscsabai Postás lenne a kormányfő. Miniszterek én,te vagy akárki portás, biztonsági őr ha azt adja. Ezek a random emberek is jobbak lennének annál ami van és nem jönnének vissza a dollárpártok gyurcsányiékkal.


Mi a véleményed?



2023. aug. 24. 11:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
59%
20 én nem voltam a holdudvar része, de nekem is jobb volt Gyurcsány alatt.
2023. aug. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
#10 Mind a négyen bizonyítottak már valamilyen szinten, Karácsony Budapesten, MZP Hódmezővásárhelyen, Bajnai a válságkezelésben, Gyurcsány meg volt már miniszterelnök volt 2004-2009-ig. Tehát meg lehet már őket ítélni kampányoktól függetlenül is, a teljesítményük alapján. Én ezek közül mindegyiknek adnák esély, egyedül Gyurcsánynak nem.
2023. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
21 Nekem is jobb volt gyurcsány alatt, mert a szüleim eltartottak. De nekik nem volt jó
2023. aug. 25. 11:20
 24/35 anonim ***** válasza:

Illetve nem volt ilyen gyűlöletkampány Gyurcsány alatt mint most és liberalizmus volt, tehát ez is jó volt


19 voltam

2023. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
46%
főleg úgy, hogy alig volt jobboldali media Ferinél.
2023. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
46%
#19 Gyurcsány csak a csőd szélére vitte az országot. Én úgy emlékszem azért kellett lemondania, mert vele már nem kaptuk volna meg az IMF hitelt.
2023. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nincsen semmilyen gyűlöletkampány. Ha csak ennyiben volt jobb feri, akkor hagyjuk is
2023. aug. 25. 11:42
 28/35 anonim ***** válasza:
91%
Erről kérdezz meg egy meleg, egy szinesbőrűt, egy muszlimot, vagy másvallásút és megtudod, hogy milyen attrocitások érték, a szexualitásuk, bőrszinük, vagy vallásuk miatt. Gyűlöletkampány van ebben az országban, de akkora, amit Hitler óta nem látott a kontinens!
2023. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
A színes bőrűek meg a muszlimot atrocitálják a fehérek kontinensén a fehéreket. A melegek számára meg már az is atrocitás, ha nem indítunk egyenesen queer forradalmat. Ehhez képest mi eltűrnünk mindent. Fát is lehet vágni a hátunkon. Azt is elnézzük, ha az évszázadokig elmebetegségnek tarott dolgokat ma üdvözlendőnek kezeljük és ünnepeljük aki olyan. Szóval másban a szálkát..
2023. aug. 25. 12:26
 30/35 anonim ***** válasza:
91%
Szóval náci vagy kérdező, értjük
2023. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!