Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mindenki jobb Orbánnál, de...

Ha mindenki jobb Orbánnál, de nem kellenek Gyurcsányiék, akkor miért nem radnom embereket sorsolnak ki kórmánytagoknak?

Figyelt kérdés

A független, objektív média és a közbeszéd szerint mindenki(sic!) is jobb lenne Orbánnál, meg annál ami most van. Viszont nem szavazna senki Gyurcsányokra (Klárika is ebbe van), mert nem akarják ismét államcsődbe tolni az országot, ami érthető.


Viszont lehetne elfogadható alternatíva. Sorsolni kellene random magyar állampolgárokra és akkor pl Kis Dezső Piliscsabai Postás lenne a kormányfő. Miniszterek én,te vagy akárki portás, biztonsági őr ha azt adja. Ezek a random emberek is jobbak lennének annál ami van és nem jönnének vissza a dollárpártok gyurcsányiékkal.


Mi a véleményed?



2023. aug. 24. 11:10
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Ezek közül mindegyik is alkalmatlan... akár a jobb akár a bal oldalt nézzük.
2023. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
11 Ezért kell random ember
2023. aug. 24. 12:35
 13/35 anonim ***** válasza:
5%

"Viszont lehetne elfogadható alternatíva. Sorsolni kellene random magyar állampolgárokra és akkor pl Kis Dezső Piliscsabai Postás lenne a kormányfő."

MZP nem ilyen volt szerinted?

Nem ismerte senki, nem volt politikus korábban, még csak nem is itt élt előtte ebben az országban. Az előválasztáson nyert is, pont mert őt nem ismerték az ellenzéki szavazók, a saját politikusaikat meg igen és azokból nem kértek.

Aztán láttad a végét. Kiderült, hogy egyrészt MZP sem véletlenül került oda, valaki őt is kiválasztotta, másrészt meg rosszabb volt, mint akik helyett rá szavaztak inkább.

MZP nem csak alkalmatlan de még csak nem is normális.

Mi lenne ha végre valahára azzal próbálkoznának meg az ellenzéki szavazók, hogy valaki olyat akarnak aki alkalmas lenne politikusnak de nem a mostani ellenzéki összefogás tagja?

2023. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

#9 "Akárki lenne a jelölt, a Fidesz úgyis össze-gyurcsányozná, ahogy MZP-t is."

Nem a fidesz tette MZP-be az ellenzéki összefogásba, nem a fidesz tette egy listára MZP-t gyurcsánnyal.

Talán ha nem áll valaki össze gyurcsánnyal, akkor nem gyurcsányozódna össze, saját magát nem gyurcsányozná össze. Ez még nem jutott eszedbe, hogy nem a fidesz az oka hanem az hogy MZP konkrétan szövetségre lépett gyurcsánnyal?

2023. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
8%

#10 "Én bevallom, hogy még Gyurcsánynak is adnék még egy esélyt. Most be tudná bizonyitani, hogy tényleg ért-e hozzá, vagy sem, de igazából MZP-t, KariG-ig, még akár Bajnait is eltudnám képzelni."

Tényleg enynire nincs senki az ellenzék 2 milliós táborában, hogy csak a bukott politikusokat találod meg köztük?

2 millió emberből nem vagytok képesek valakit előszedni aki nem okozott még kárt az országnak, nem volt hazaáruló, nem szolgálta más nagyhatalmak érdekeit Magyarország és a magyar emberek helyett?

2023. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
15, neharagúdj, én egyedül vagyok és nem vagyok többesszám, igy egymagam nevében beszéltem és nem 2 millió emberében. Nem vagyok én Isten.
2023. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
71%
#13 MZP itt született Hódmezővásárhelyen, itt él az egész családja is és a feleségéé is. Nem egész öt évig élt csak Kanadában és az USA-ban 2004 és 2009 között.
2023. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

13 "MZP nem ilyen volt szerinted?"


MZP mögött álltak támaogatók, akik ugyan a választás éjszakáján leléptek, de uralkodtak volna ha nyer


Random emberek mögött senki sem állna

2023. aug. 24. 12:59
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány nem vitte csődbe az országot. Akkor jobbak voltak a mitatók, mint most
2023. aug. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
40%
19# Neked biztos jobb volt, tán benne voltál a holdudvarban...
2023. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!