Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az előrejelzések szerint...

Az előrejelzések szerint 2100-ra 6.86 millió ember fog élni az országban. Ennek hány százaléka lesz cigány szerinted?

Figyelt kérdés

2023. aug. 23. 11:58
1 2
 11/19 kürasszír ***** válasza:
100%

A Debreceni Egyetem egy pár évvel ezelőtti demográfiai tanulmánya értelmében Magyarországon az évente megszülető gyerekek legalább 33%-a cigány, holott 30 évvel ezelőtt ez az arány még 10% körül volt.


A Debreceni Egyetem ugyanezen demográfiai tanulmányának előrejelzése szerint legkésőbb 2050-re már 50% fölött lesz a Magyarországon évente megszülető gyerekek közül a cigányok aránya.


Cigányság részaránya az adott évben Magyarországon születő gyerekek között:


1991: 10%

2021: 33%

2050: 51% (előrejelzés)

2070: 60% (előrejelzés)


Tehát egy kevert fehér-barna, "brazil" társadalom leszünk (ugye Brazília lakosságának durván a fele fehér, a fele keverék, színes).

2023. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 kürasszír ***** válasza:
85%

# 3


IDÉZLEK: "Mert nagyon nem mindegy hogy a 2010 előtti folyamatosan romló gyermekvállalási adatokkal számol az az előrejelzés vagy ami azóta volt némi javulás azzal."


Balogh Zoltán volt emberi erőforrások minisztere szerint a Magyarországon évente születő gyermekek legalább egyharmada cigány, és az 1,52-es (2022-ben) teljes termékenységi arányszám úgy jön ki, hogy a fehér magyaroké csak 1,0-1,1-es, és a cigányság nagy népszaporulata húzza fel 1,52-re. Nyomatékosítom, ezt Balogh Zoltán nyilatkozta.


Vagyis ha a cigányság nélkül nézzük a magyarországi fehér magyarság teljes termékenységi arányszámát, akkor az csak 1,0-1,1-re jön ki, amely az egyik legrosszabb adat Európában.


Tehát csakis a cigányság nagy népszaporulata az, ami miatt nem a legrosszabbak között van Magyarország demográfiai helyzete Európában.


PÉLDA:


Lengyelország teljes termékenységi arányszáma 2023-ban 1,46, csakhogy a lengyel lakosság közel 100%-a fehér.


Magyarország teljes termékenységi arányszáma ugyan 1,52; ami papíron jobb, mint a lengyel, de ha csak a magyarországi fehér magyarokat nézzük, akkor már csak 1,0-1,1; ami összehasonlíthatatlanul rosszabb, mint a fehér lengyelek 1,46-os teljes termékenységi arányszáma.

2023. aug. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
56%

"Milyen előrejelzés szerint?"


Neked az nem elég előrejelzés, hogy a gazdád uralma alatt 3-400 ezerrel lett kevesebb ember az országban? Ha ez nem tűnt fel akkor sajnálom, nincs agyad.

2023. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kürasszír ***** válasza:
68%

# 13


Magyarország népessége már 1980 óta fogy, ez a folyamat tehát nem most kezdődött.

2023. aug. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%
A mai Magyarországnak vége van. Ezt mi már nem fogjuk megérni, akik meg majd akkor élnek azoknak meg teljesen természetes lesz, hogy az ország 80-90 % cigány, nem lesz ez probléma.
2023. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
A cigányság sem tud a végtelenségig szaporodni. Egy idő után képtelen lesz a fennmaradó magyar lakosság eltartani magukon kívül a cigányokat és a többi élősködőt. Ha nagyon eldurvul a helyzet, akkor pedig a cigányok sem tudnak már összelopni maguknak annyi mindent, ami a szaporodásukhoz kell, mert fizikailag nem lesz mit/kitől ellopni/rabolni. A természetben ez egy gyönyörűen működő önszabályozó rendszer.
2023. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
70%ot x-eltem. Viszont az is baj, hogy hála a médiának meg bizonyos csoportoknak, a fiatalok közt az ő életvitelük a menő, szóval aki esetleg nem cigány lesz, azt is elcigányosítják, gyönyörűen megfigyelhető ez ma is, fehér magyar fiatalok viselkednek cigány módjára és minden mondatukban szerepel pl az hogy dikk.
2023. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek az utolsóval.

Heves megyében élek, cigány vagyok. Ügyintéző vagyok egy cégnél, ahol az irodán 2 cigány kivételével mindenki magyar. Konkrétan a nem cigány munkatársaim "nagyobb cigányok", mint a másik cigány kollégám és én. Undorítóan beszélnek, minden második szavuk "more", "dikk", "márola". Különösen az utolsó szó, ha valami nem tetszik a kollégáknak egyből azzal kezdik a mondatot, hogy márola. Viccesnek vicces, de egyben szomorú is, hogy elméletben egy menő cégnél ilyen emberek dolgoznak neves munkakörben. Az ember pont azt hinné, hogy miattam és a cigány származású kollégám miatt terjedtek el a cigány szavak az irodán, holott pont fordítva van. 2 éve dolgozok itt, és egyre többször használom akaratlanul a fenti szavakat. Ugyanez igaz a cigány származású kollégámra is, ő fél éve van itt. Mondom ezt úgy, hogy alapjáraton szeretem a munkahelyem. :)

2023. szept. 7. 15:36
 19/19 anonim válasza:
🤯🤯🤯
okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!