Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugyebár a fidesz nem lop, nem...

Ugyebár a fidesz nem lop, nem csal, nem hazudik, tehát ha ötvenezer milliót tettek félre a tűzijátékra, akkor egy rakéta olyan 500 millió forintot érhet?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek, ez komoly kérdés! Azért fontos, mert eddig sosem voltam még tűzijátékon de ha ilyen drága egy rakéta elmegyek. Hátha találok 1-2 darabot ami úgy esik le, hogy nem sült el. Ha csak féláron tudom eladni őket, akkor is darabonként kereshetek 250 millió forintot!

2023. júl. 15. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer millió az 5 milliárd forint magyarul. Azt mondod egy rakéta 500 millió forintot ér. Nehezen tudom elképzelni, hogy a 30 perces tűzijáték ideje alatt összesen 10 rakétát fognak fellőni.
2023. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tévedtem 50 millárd. Tavaly kb 2 millárdba került. Van esetleg valami forrásod is arra, hogy 50 millárdba kerül az idei tűzijáték? Valahogy sehol nem találni erről információt. Bár lehet, hogy ezért jelentette ki tegnap Orbán Viktor, hogy elvonnak 10%-ot jövőre az egészségügyből, az oktatásból és a családtámogatásból, amire szintén nincs forrás, hogy mondott volna ilyet, de hát a Gyakori Kérdéseken mindig jól értesültek az emberek.
2023. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja, a szokásos kamukérdések egyike..
2023. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1

Mindenesetre az is nehezen képzelhető el, hogy csak 100 rakétát lőnek fel.

2023. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, éppen azt néztem, hogy tavaly 40 ezer rakétát lőttek fel.
2023. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez így van helyén:).
2023. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem rakéta hanem vetőcsöves bomba...

LoL

2023. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 vyrob ***** válasza:
100%

Látom itt is megy a tudatlanság nem rakéta profi tűzijáték bombák darab áron sem kerűl egyik sem 500 millióba tudod mennyibe kerülnek max a legnagyobb 200 as bombák is alsó hangon 19-20 ezr ft ha nagyker áron jön még olcsóbb egy 100 as bomba külföldön 4- 5000 ft nagyker áron 2500

Ha találsz egyet is nem tudsz vele mit csinálni hívod a tűzszerészeket egy gömb a legtöbb amiből kiáll két gyújtó szerkezet nem tudsz már vele mit csinálni miután az már kirepült a vetőcsöből és a lökő töltet sincs már meg hozzá ( Senki ne próbáljon meg másnap vagy aznap dunából kihalászni ilyeneket hogy aztán értékesítse pls Remélem senki se ilyen hülye ;)

2023. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 vyrob ***** válasza:
100%

Ilyenekért te nem kapsz 250 milliót ne is álmodj miatta ;) Itt a kép ha érdekel hogy néznek ki ilyeneket ingyen kell leadnod ha találsz

[link]

2023. júl. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha kihalássza valaki azokat, amik nem működtek el, én átveszem :DD

Szárítás, lift töltet alá, aztán durranhat!


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, 3,2 milliárd van félrerakva rá, viszont ennyibe nem kerül szinte biztosan.

Rakétából egyet sem fognak fellőni, profi pyrotechnikában nincsenek rakéták..

A töltetek árát nagyjából leírta Rob, ezen túl fizetni kell a munkaerőt, aki megcsinálja, meg a szállítást, de nincs más számot tevő költsége, hiszen az indítóberendezés például már rendelkezésre áll, a pontonok, amiről lőtték szintén, a rackek, vetőcsövek szintén, úgyhogy biztos nincs több 500-600 milliónál szerintem.

2023. júl. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!