Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan az a tévhit, hogy...

Tekergő68 kérdése:

Honnan az a tévhit, hogy Orbán 1,5 millió magyart üldözött külföldre?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 17:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
Jelen pillanatban 450 ezer disszidens tartózkodik külföldön, ami a lakosság 4,7 százaléka. Tehát elmondhatjuk, hogy a volt keleti blokk orszagaiból nálunk a legalacsonyabb az elvándorlás. Ebben még Ausztria is megelőz minket, mert lakosság arányában onnan is többen disszidálnak mint innen. Csak hogy tudd. Szóval ez a másfélmilliós szám kamu.
2023. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Én konkrét statisztikákat nem ismerek, de az szinte biztos, hogy az egyetem elvégzése után húzok innen a "hanyatló" nyugatra. Aki fiatal, és van egy csöppnyi esze, netán nyelvtudása, az hülye lenne itt maradni. És nevezhettek libernyáknak meg minden, de ez az igazság. Ebben az országban csak képzetlen, önálló gondolkodásra képtelen, könnyen befolyásolható, és lehetőleg az államtól függő (hasznos) idiótákra van szükség. Talán ezt nevezhetjük fasiszta kommunizmusnak is, József Attila után szabadon. Lásd, az oktatási rendszer leépítése például.
2023. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
7%

És minő meglepő az osztrák külügyminiszter épp a Szovjetunióba disszidált. Ennyit a kolbászból lévő kerítésekről. :)


[link]

2023. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%

"biztos, hogy az egyetem elvégzése után húzok innen a "hanyatló" nyugatra"


Éntűllem oda disszidálsz ahová akarsz, csak azér tudjá rúlla, hogy a nyugat elég szar.

2023. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Szovjetunió? Az már jópár éve széthullott, gyermekem. Vicces, ahogyan a kormánypropaganda működik. Más szemében a szálkát is megtalálja, a sajátjában meg a gerendát sem.
2023. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
#4 Jól tudom, hogy milyen "szar" dolgoztam már ott pár évig. Igyál még egy sört, az majd segít.
2023. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Közismert ellenzéki tény, hogy mióta az Orbánfhürer és a FideSS van hatalmon, évente egymillió ember hagyta el az országot, de mióta ez a hatalmas infláció van 2021 óta, azóta már évente kettő. Ezért kellett korábban az ukránokat most meg a filippínókat idehozni. Több ATV-t kellene nézned, Telexet, 444-et olvasni, de a legfontosabb, hogy a Gyakori Kérdések Politika topicjából tájékozódj, mert itt mindig le van írva az igazság!
2023. aug. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

#3


És milyen meglepő, hogy moszkovitaként (ezt is írja a MN) pont az FPÖ külügyminisztere volt.

2023. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

3-as


Arra a szélsőjobbos volt külügyminiszterre gondolsz, aki a házasságára elhívta Putint egy táncra ? :) Csoda lett volna, ha a fanatikus Putin imádó nem a ruszkihoz ment volna...


De lehet követni a példáját, Oroszországot isteníti, Európát utája, fogta magát és keletre ment, nem úgy mint egyes műmagyrok, akik prüszkölnek orrba-szájba a nyugatra, közben meg kiderül, hogy Bécsben, Angliában meg a németeknél van melózni... xD

2023. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%

"Az már jópár éve széthullott"


Az kamu.

2023. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!