Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik a libsik a...

Miért gyűlölik a libsik a tűzijátékot?

Figyelt kérdés

A Telex, 444, RTL, Reddit tele van a tűzijátékot gyűlölő kommentekkel.

Ezzel szemben elképesztő tömeg nézte az imént élőben az attrakciót, ami káprázatos volt.

Miért gyűlölitek ennyire a tűzijátékot a libsik?



2023. aug. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
81%

05:47


Kenyeret és cirkuszt a népnek (a magyarok 2/3 meg lehet ezzel venni, sajnos). Tegnap is tömeg volt a városban, buszok tömve…

2023. aug. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
87%
Jövőre dobják össze, akik oda vannak érte, eskü, hogy akkor sem fogom megnézni. Tarthatják akár titkos helyen is, távol tartva az illetéktelen nézelődőket.
2023. aug. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
84%
Drága, egészségkárosító, tűzveszélyes, környezetkárosító
2023. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
90%
Annyira elcsépelt ez a kérdés...azért nem szereti a magyarok többsége, mert ennek az elszórt milliárdoknak máshol is lehetne helye: oktatás, egészségügy, alapinfrastruktúra. De pl én is úgy vagyok vele, hogy tök mindegy mi a véleményem, a Fidesz akarata érvényesül. Én is kimentem megnézni, hogy lássam mire költöttek 15-20 ezer forintot csak az én fizetésemből.
2023. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bajom a tűzijátékkal, de nem vagyok fideszes, és ellenzéki sem. Persze a kérdező és a többi fideszbikra szerint aki nem fideszes az mind sosorbérenc ellenzéki gyurcsányista, de legyen ez az ő problematikájuk.


A tűzijáték régen mikor kisgyerek voltam tényleg nagy szám volt, de ma már egyáltalán nem tud lekötni, főleg, hogy már a legkisebb házibuli alkalmából is akkora tűzijátékot rendez valamelyik utcabéli társaság, mint ami régen 20-án volt a városban.

Ma már ez is a félbites fideszbirkák szórakozása mint az üres stadionokban nézhető semmirevaló közpénzes focink. Ezeket tényleg leköti és a mai napig tátott szájjal el tudnak azon ámuldozni, amikor felrobban egy tűzijáték petárda. Ezek a jövő akksigyárakban dolgozó, m1-et és rossz magyar focit néző, agysorvasztó pártpropagandára fogékony fidesz szavazói.

2023. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó lenne ez a tűzijáték, ha mondjuk az amúgy is agyontámogatott MOL és társaik rendeznék a népnek az ellopott pénzek legalább ilyen szintű visszaforgatásával.


De nem az, hogy rekord infláció, rekord korrupció, rekord magas áfa. Magas üzemanyag árak, magas élelmiszer árak, emellett röhejesen alacsony fizetések. És akkor még erre is elb_sszák a pénzünket. Tény, ezzel legalább látványosan teszik.

2023. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
75%

Ráadásul kövezzetek meg, de mára a tűzijáték azért eléggé "uncsi" és elcsépelt dolog lett. Gyerekként volt utoljára érdekes. Mára meg mindenki olyat vehet ami tök látványos.


Szerintem pont elég lenne mondjuk 10 évente rendezni. Akkor szóljon nagyot és kész.

2023. aug. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gyűlölöm, pedig szociálliberális vagyok.

Csak úgy gondolom, hogy egyrészt kevesebb közpénzből kéne (azt oktatásra, egyezségügyre, környezetvédelemre is lehetne költeni), és elég lenne a fényjáték, szilveszterkor meg, mindenki annyit vesz a saját pénzéből amennyit akar. Én is sokat szoktam. De módosítanám a polgári felhosznalású pirotechnikai eszközökről szóló kormányrendeletet, hogy csak állatbarát, csendes tűzijátékot lehessen használni, én is mindig ilyet veszek

2023. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
56%

Környezetszennyező, tűzveszélyes, zavarja a madarakat, háziállatokat vagy aludni vágyókat és drága is...

Lehet tűzijáték nélkül is ünnepelni, szerintem igazi parasztvakítás ez egész.

2023. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
0%
Fél órát kibírnak....
2023. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!