Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik a libsik a...

Miért gyűlölik a libsik a tűzijátékot?

Figyelt kérdés

A Telex, 444, RTL, Reddit tele van a tűzijátékot gyűlölő kommentekkel.

Ezzel szemben elképesztő tömeg nézte az imént élőben az attrakciót, ami káprázatos volt.

Miért gyűlölitek ennyire a tűzijátékot a libsik?



2023. aug. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
95%
Kedves Kérdező, mitől vagy biztos abban, hogy a tűzijátékot nézők mindegyike kormánypárti volt, míg a nemtetszésüket kifejezők pedig egytől-egyig ellenzékiek?
2023. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
88%

En nem tartom rossz dolognak de atterhetnenk teljesen a dronokra mivel az nem ilyen borzaszto koltseges illetve ujrahasznalhato valamint nem jar hanggal es egyeb szennyezessel.


Amugy emlekszem meg amikor anno ellenzekbol a fidesz fikazta h milyen koltseges, szoval ez ilyen politikai hagyomany.

2023. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
70%
Igaziból az a furcsa, hogy ezt az öreg komcsi hagyományt eddig senki se állította le.
2023. aug. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
62%
Elképesztően költséges. Ha a fidesz országlása alatt nem tartott volna tűzijátékot, hanem a pénzt félre tette volna, akkor annyi pénzből már Lölő is vállalkozott volna mondjuk a Galvani-híd megépítésére. Egy hídnak sokkal nagyobb haszna lenne a fővárosban, mint évente -a fél várost lezárva- pukkantgatni a rakétákat...
2023. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
17%
Mert ezzel is árthatnak a magyar népnek. Ez a lételemük a balliberálisoknak.
2023. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
13%
mert nem ők szervezik
2023. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
83%

Először is: nem gyűlölöm, de nem szeretem. Az okok:


1: elképesztően drága ahhoz képest, hogy mit nyújt. A sóher énemet bántja a tudat, hogy mennyi milliárd ég - robban - el 10-20 perc alatt minden megyeszékhelyen. Nekem ez a tipikus rongyrázás, felvágás. Hasonló, mint pénzt égetni öngyújtóval, csak hogy megmutasd, megteheted.


2: az állatvilág kb 10 km-es körzetben rémül halálra tőle. 10 perc szórakozásért cserébe a környék összes házi- és vadállata traumatizálódik. De leszarom, én jól szórakozom, azok meg csak kutyák.


3: valahogy olyan lealacsonyító a tudat, hogy 2023-ban még mindig az az élmény a népnek, hogy színes robbanásokat néz az égen. Mármint szép és monumentális látvány, de sok csoda már nincs benne egy 21. századi felnőttnek.


Ezek miatt összességében nekem elég prolisznob dolog a tüzijáték. Olyasmi, mint a 20 éves, rozsdaette bmw egy panelparkolóban, a hátulján apple mattricával és egy feszülettel a visszapillantóján.

2023. aug. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
79%
7 Michelson. Nem érted. Ha nem erre akkor más farságra megy el, pl atlétikai vébé cicomázására. Ez legalább látványos
2023. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
20%

#20


És mi lenne esetleg, ha nem f@szságra menne el, hanem valami hasznos dologra?

2023. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
14%

A libsik azért gyűlölik, mert a Fidesz kormány rendezi, azt meg alapból utálni kell.

Én abszolút nem vagyok libsi, ha muszáj lenne kettő közül választanom, akkor inkább Fidesz párti lennék, de hülyeségnek tartom a tüzijátékot, felesleges pénzkidobás.

2023. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!