Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik a libsik a...

Miért gyűlölik a libsik a tűzijátékot?

Figyelt kérdés

A Telex, 444, RTL, Reddit tele van a tűzijátékot gyűlölő kommentekkel.

Ezzel szemben elképesztő tömeg nézte az imént élőben az attrakciót, ami káprázatos volt.

Miért gyűlölitek ennyire a tűzijátékot a libsik?



2023. aug. 20. 21:40
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
23%
#41 pont ezt oldaná meg a magánosítás, a piac hamar kivégzi az ilyen orvosokat.
2023. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

42

Ez sajnos azért nem bevezethető, mert többen lennének, akik nem tudják megfizetni az ellátást.

De ha meglennének az anyagi feltételei minden magyarnak, azt mondanám, szerintem is legyen tisztán magánosítás.

Per pillanat inkább a magánklinikákat, magánrendeléseket kéne megszűntetni, és keményen kiszűrni az emberileg, és/vagy szakmailag alkalmatlan orvosokat.

2023. aug. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
72%

43

Ez egy patthelyzet mert perpillanat, nem tudnád kiszűrni az alkalmatlan orvosokat, így is hiány van. A hiányt meg a legegyszerűbben a magánosítás oldaná meg, és aki nem tudja fizetni az marad a szociális hálóban a többi embernek meg ott van a magán biztosítás.

2023. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
76%

"Miért gyűlölitek ennyire a tűzijátékot a libsik?"

Én liberálisként kint voltam, ahogy eddig majdnem mindig, amikor tehettem és kimegyek a továbbiakban is. És felháborítónak tartom az általánosításod, mert a tűzijáték szeretete vagy nem szeretete aztán végképp nem politikai hovatartozás kérdése...

2023. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
12%
ha nem lenne akkor meg az lenne a bajuk, lényegtelen miről van szó az a lnyeg hogy az ellenkezőjét akarják mint ami van.
2023. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
74%
Európa legnagyobb inflációjával mi rendezzük Európa legnagyobb tűzijátékát. Ha szerintetek ez teljesen rendben van akkor nem mondtam semmit.
2023. aug. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
100%

44-hez


Inkább legyen hiány, mint hogy dilettáns, alkalmatlan orvos kezeljen! Aki bukik a minőségellenőrzésen, mert pl félrekezel, tanulásra kötelezném, és újbóli vizsgára az adott területből. Vagy, ha nem megfelelően tájékoztat, mert nem kommunikál, vagy bunkó, lekezelő a beteggel, akkor etikából továbbképzés, vizsga. Akár írásos betegvélemények alapján. Betegértékelések bevezetése. Az ilyenek bérét lecsökkenteném, míg korrekciós továbbképzésen vannak, és míg nem javul az értékelése. Aki meg alapos, kedves, segítő, intelligens, jó orvos, annak adnám a sok zsét.

Ilyen egyszerűen igazságos lenne ez.

2023. aug. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%

44-hez még:


A dilettáns, munkáját nem tisztességgel, kellő alapossággal, vagy és beteggel lekezelő módon bánó orvosokkal túl a fenti szankciókon megfizettetném az aug 20-ai tüzijátékot.

Mindjárt jobban tetszene szerintem sokaknak!

Végre valami igazságos lenne.

2023. aug. 21. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
69%

Ránéztem, jó szar volt.

Engem legfőképp az bsz idegileg hogy ha már herdáljuk az adófizető mánit, legalább mehetett volna valami érdekesebbre is. Pl egy magas költségvetésű filmre, vagy pár részes mini-sorozatra az államalapításról, vagy ilyesmi. Vágod. Ami meg is marad az idők végezetéig, és generációkon át mindenki ugyanúgy megnézheti, nem pedig annyi az egész, hogy pár fénygömböt fellőnek az égre, aztán minden csupa füst, és pápá mennyi..?? 3 milliárd forint?

2023. aug. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
74%

A fidesz miért gyűlöli a jólétet, az egészségügyet, az oktatást, az olcsó árakat, a jó életszínvonalat?


A magadfajta hülye birkákakat egy tüzijátékkal el lehet kápráztatni...

2023. aug. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!