Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senkiben nem merül fel az,...

Senkiben nem merül fel az, hogy azok akik lmbtq-snak mondják magukat valójában hazudnak?

Figyelt kérdés

Állítólag egyre többen vannak leszbikusok, biszexek, melehek, lényegében úgy van előadva, mintha a heterók volnának a kisebbség. Plusz a fób (homofób/bifób/transzfób) jelzőt gondolkodás nélkül rádobálják bárkire. Ha pl egy heteró nő nem akar biszex férfit, csak heterót, akkor bifób. Külfön az a divat, ha egy férfi nem akar transz nőt, akkor transzfób. Lényegében a heterókon kívül mindenkinek lehetnek egyéni preferenciái...

Nem gondoltatok arra, hogy ez a sok lmbtq támogató/lmbtq entitás csupán hazugság? Vagy ha nem is az, agymosás eredményei csupán?


2023. aug. 18. 17:34
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Ez a biszex férfi pedig heterofób akkor?


[link]

2023. aug. 18. 21:17
 22/32 anonim ***** válasza:
#19: És azért, mert valaki vagy valakik szerint bifób az, aki nem akar biszex férfival kapcsolatot, akkor már ilyen a világ és kész? Akkor ezt már tényként kell kezelni? Arra esetleg nem gondoltál, hogy ez nem egy általános közfelfogás máshol sem? Én is tudok olyan videót találni ha rákeresek, ahol meg lefejeznek valakit, vagy sátánista szertartásokat tartanak, de ettől még nem fogom azt gondolni, hogy ez van mindenhol külföldön. Éltem Hollandiában két évet, ami igazán az egyik legliberálisabb ország, de ilyet én ott senkitől se hallottam. Te visszautasítottál valakit, emiatt bifóbnak tekintenek és ezért kattogsz ezen ennyit? Ha velem ilyen történne, én biztos nem venném magamra. Egyszer egy tök idegen enber szerint antiszociális voltam, mert a buszmegállóban meghallgattam egy számot fülessel. Na bumm, nem érdekelt, ha akarja gondolja ezt. Szerintem ő meg tolakodó volt, csak nem mondtam neki.
2023. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

22-es az úgy eszedbe sem jut, hogy az ember túl lát önmagán? Azaz miért gondolod hogy velem történt ez? Ja azt te sem tudod, de általanos jelenség ezen az oldalon, hogy biztos a kérdezővel történt!

A másik az, hogy a témát akarod elterelni. Hollandiát meg hagyjuk is: transz nő lett hollandia szépségkiralynője, és azt meg nem hiszed el, hogy igenis ap bifóbiás meg a transzfóbiás minősités ne lenne elterjedt. Tehát az érvelésed több ponton is ellentmondásos.

2023. aug. 18. 22:34
 24/32 anonim ***** válasza:

#23: Nem gondolom, hogy veled történt, azért kérdeztem.

Nyilván nem hiszem el, hisz ott voltam, láttam, tapasztaltam, hogy nincs így. Akkor miért kéne ezt hinnem, mert te ezt mondod, vagy mert valaki ezt mondja egy videóban? Ha egyszer láttam, hogy nem ez van. A szépségkirálynőnek meg nem tudom mi köze ahhoz, hogy kinek milyen fóbiája van.

2023. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Te hoztad fel Hollandiát! Attól hogy még sosem láttál testközelből delfint csak tv-ben, elhiszed hogy léteznek?
2023. aug. 18. 22:51
 26/32 anonim ***** válasza:

#25: Igen én hoztam fel Hollandiát, mert onnan van tapasztalatom, de hogy a fóbiának mi köze van a szépségkirálynő nyerteséhez, azt látom te se tudod. Attól, hogy transz lett a nyertes, még nem lesz transzfóbnak ítélve az, aki nem akar összejönni egy transszal. Kicsit kevered a szezont a fazonnal.

A delfin meg elég béna hasonlat, mert nem azt mondtam, hogy nem létezik ilyesmi, hanem hogy nem ez a jellemző. A delfines példáddal élve ez olyan, mintha azt mondanám, hogy minden vízi élőlény delfin, miközben a nagy többség nem az.

Ja és egyébként láttam mar delfint.

2023. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Hollsndiát a liberalizmusa miatt hoztad frl valójában. S te elfogult vagy, el sem tudod képzelni, hohy az lmbtq is fóbiáz, és kirekeszt!
2023. aug. 18. 23:23
 28/32 anonim ***** válasza:
#27: Én ugyan el tudom képzelni, csak nem gondolom, hogy ez lenne a jellemző. Ha annyira jellemző lenne és akkora nagy globális probléma lenne, mint ahogy itt előadtad, akkor úgy gondolom, hogy a világ egyik legliberálisabb országának fővárosában igencsak lett volna alkalmam találkozni vele. Ha meg úgy kell keresni nagyítóval még ott is, akkor nem tudom, hogy miről beszélünk.
2023. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Mikor voltál kint utoljára Hollabdiában? Plusz ne feledjük: az lmbtq-ról csak szépet és jót kötelesek mondani a hollandia szerű hjperliberális országok. Negatív hírek ki nem kerülhetnek az lmbtq kapcsán. Kettős mérce sajnos.
2023. aug. 18. 23:41
 30/32 anonim ***** válasza:
#29: Utoljára tavaly voltam kint. Szerintem ott is kerülnek ki negatív hírek, hisz gyakran osztanak meg ilyen külföldi negatív híreket különböző hazai konzervatívabb portálok vagy csatornák. Ha nem jelenhetnének meg, akkor nem lenne mit megosztani. Nekem amúgy ezzel sincs bajom, a rendszerszintű uszítást ami itthon megy, azt viszont nem támogatom.
2023. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!