Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senkiben nem merül fel az,...

Senkiben nem merül fel az, hogy azok akik lmbtq-snak mondják magukat valójában hazudnak?

Figyelt kérdés

Állítólag egyre többen vannak leszbikusok, biszexek, melehek, lényegében úgy van előadva, mintha a heterók volnának a kisebbség. Plusz a fób (homofób/bifób/transzfób) jelzőt gondolkodás nélkül rádobálják bárkire. Ha pl egy heteró nő nem akar biszex férfit, csak heterót, akkor bifób. Külfön az a divat, ha egy férfi nem akar transz nőt, akkor transzfób. Lényegében a heterókon kívül mindenkinek lehetnek egyéni preferenciái...

Nem gondoltatok arra, hogy ez a sok lmbtq támogató/lmbtq entitás csupán hazugság? Vagy ha nem is az, agymosás eredményei csupán?


2023. aug. 18. 17:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%

A régi világban sok ember nem vállalhatta fel. Gyakran hétköznapilag mondva kb 20-ból 1 ember meleg vagy leszbi. Transzneműek pedig nagyon ritkák.

Mindennek van oka. Nézz utánna húgy bántak a melegekkel régen....


Amerikában és sok helyen sokkoló székbe is rakták a szerető nemzethy hazafi keresztények a meleg kamaszokat akár vagy mentális kínzásokon estek át hogy "gyogyitsanak" táborokban pl. Biztos hallottál már róla, conversion therapynek hívják.

2023. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
10-es a kerszténység a vallás hogy jött ide? Én pm meg sem vagyok kereszrelve. És akkor mi van? Zavar ez téged?
2023. aug. 18. 19:04
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a meleg gyűlölo szelsoseggel foglalkozni, se a szélsőséges lmbtq emberekkel, elég nehéz itt is a normális melegek élete
2023. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%

#8: Nekem semmi bajom, neked van bajod, ha ezt a kérdést komolyan gondoltad.

#9: Az egész kérdésed úgy ahogy van egy sértés, hazugozol másokat és még te vagy megsértődve? Ne haragudj, de akkora marhaságot kérdeztél, hogy ezen nincs mit vitázni. Olyan dolgokat állítasz be tényként, aminek köze nincs a valósághoz. Egy alternatív valóságot állítottál össze, amire ráhúztál egy még abszurdabb feltételezést és ezt kérdezted meg, hogy úgy van-e.

2023. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
14-es, nem tűnt fel, hogy rajtad kívül senki sem vette sértésnek a kérdésem? Veled miért nem lehet erdemben vitázni? Milyen altetnatív micsoda? Vázold légyszives. Mit ertesz ez alatt?
2023. aug. 18. 19:46
 16/32 anonim ***** válasza:
60%

#15: Igazad van, lehet, hogy túlreagáltam, de már az ötmilliomodik ilyen jellegű kérdés és folyton az az érzésem, hogy elbeszélünk egymás mellett.


"Állítólag egyre többen vannak leszbikusok, biszexek, melehek, lényegében úgy van előadva, mintha a heterók volnának a kisebbség."

Senki nem mondja, hogy a heterók lennének a kisebbség, ezt honnan szedted? Becslések szerint 3-5% körül lehetnek. Azt meg megint honnan vetted, hogy egyre többen lennének? Ez nem valami ragályos betegség, vagy hobbi, ami terjedne. Bár van, aki attól fél, hogy meglát a plakáton egy meleget és meleggé válik. De ez butaság. Annyi változott, hogy többen vállalják fel.


"Plusz a fób (homofób/bifób/transzfób) jelzőt gondolkodás nélkül rádobálják bárkire. Ha pl egy heteró nő nem akar biszex férfit, csak heterót, akkor bifób."

Én erről még nem hallottam, mindenki azzal van, akivel akar, senki nem tartozik senkinek magyarázattal. Másrészt a melegek között is van, aki tart a biszexektől, mert úgy gondolják, hogy megbízhatatlanok.


"Külfön az a divat, ha egy férfi nem akar transz nőt, akkor transzfób."

Ilyen divat biztos, hogy nincs. A transzok is tisztában vannak vele, hogy nem jönnek be mindenkinek, ezen senki nem akad fenn, max azon, ha célzottan sértegetik őket.


"Lényegében a heterókon kívül mindenkinek lehetnek egyéni preferenciái..."

Miért ne lehetnének? A heterók is ugyanúgy választhatnak, mint bárki más, még a választék is nagyobb számukra. Mindenki választhat szőkét, barnát, alacsonyt, magasat, vékonyat, kövéret, szemüvegeset, vagy akit szeretne.


"Nem gondoltatok arra, hogy ez a sok lmbtq támogató/lmbtq entitás csupán hazugság? Vagy ha nem is az, agymosás eredményei csupán?"

Szerintem az ellentábor által sokkal inkább túl van ez lihegve. Az egésznek annyi lenne az értelme, hogy fogadja el mindenki a másikat és adja meg a minimális tiszteletet. Ehelyett viszont minden megy, egymás ekézése, összeesküvés-elméletek gyártása, csak épp a lényeg mellett megy el mindenki.

2023. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Értő olvasás! Azt írtam hogy úgy van előadva, nem pedig azt hogy ez így van!

A transzfóbiáról linkek, parancsolj:

[link]

2023. aug. 18. 21:02
 18/32 A kérdező kommentje:
2023. aug. 18. 21:03
 19/32 A kérdező kommentje:

Rengeteg ilyet találsz!

Heteró nők meg amiatt bifóbok, mert nem akarnak biszex férfivel kapcsolatot. Itt tart a világ! Borzalom!

2023. aug. 18. 21:04
 20/32 A kérdező kommentje:
2023. aug. 18. 21:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!