Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisként ha egyszer...

Liberálisként ha egyszer mondjuk olyan helyzet alakulna, hogy román szélsőjobbos fasiszták összeverekednek fideszesekkek, akkor kiknek szurkolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mondjuk Orbán elmegy Tusványosra és néhány turbósoviniszta román széljobber rátámad Orbánra, de a vakbuzgó fidesz-hívek védeni kezdik, és mondjuk te is ott vagy a tömegben valahogyan, akkor kiknek az oldalára állnál?


Nyilván hipotetikus kérdés. De próbáljuk meg csak elképzelni...



2023. aug. 17. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
73%
Amíg ilyen hülyeségeket nyomnak addig nem gondolnak arra hogy mekkora az infláció hogy a francba fog lakást venni a gyerek romokban a tanítás romokban az egészségügy.
2023. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
0%
51. Hát mivel ok nélkül tüntikéztek, nem csoda, hogy romokban a tanítás..
2023. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
73%
Nagy A sötétség
2023. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
88%

"Egy jól nevelt, tisztességes keresztény gyerek nem akar. De ha behozzátok, hogy ez a normális, akkor előbb utóbb ez lesz.."


Na igen...ez van, amikor a tudatlanság találkozik a félelemmel.

Jól csinálja vitya, amit csinál, kár, hogy ilyen szemét f..ságokra használja a tehetségét.


Hány olyan óvodást ismersz, akin ilyen műtétet végrehajtottak te szerencsétlen?


Az ilyen baromságaitok mögött mindig valami mélyebb dolgot sejtek. Nem arról van itt inkább szó, hogy valami látens bzi vagy és attól parázol, hogy a végén kedvet kapsz hozzá?


Ember! Egy ilyen mütét egyik alapfeltétele a nagykorúság, a másik egy alapos pszichológiai vizsgálat. Ez utóbbinak az eredményén múlik, hogy egyáltalán szóba kerülhet-e ilyen műtét.

2023. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
88%

#54

szerintem fizetett troll, ennyire hülye nem lehet valaki,

hogy ilyesmit bevesz.

(vagy mégis?)

2023. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
Ha fizetett troll is, valahogy csak tükórbe kell otthon néznie.
2023. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
51%

56. Nem én akarok 3 éveseknek szexet mutatni, meg LMBTQ-t..


Én tisztességes keresztényre nevelem a gyereket, szépen kussban jön a templomba minden vasárnap.

2023. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

"Nem én akarok 3 éveseknek szexet mutatni, meg LMBTQ-t.."


Miért, ki akar te eszehagyott?



Aha, szóval attól lesz valaki tisztességes, hogy keresztény, tisztességes keresztény meg attól, hogy eljár templomba...

Értem. Hát, nincsenek nagy elvárásaid...

2023. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
73%
Ezer szerencse hogy papok soha nem bántalmaztak a gyerekeket. Hát ez már tényleg szánalmas hogy valaki ennyire sötét legyen.
2023. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:
Csak a magyar papok a rosszak. A román pópák a jók!
2023. aug. 20. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!