Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisként ha egyszer...

Liberálisként ha egyszer mondjuk olyan helyzet alakulna, hogy román szélsőjobbos fasiszták összeverekednek fideszesekkek, akkor kiknek szurkolnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy mondjuk Orbán elmegy Tusványosra és néhány turbósoviniszta román széljobber rátámad Orbánra, de a vakbuzgó fidesz-hívek védeni kezdik, és mondjuk te is ott vagy a tömegben valahogyan, akkor kiknek az oldalára állnál?


Nyilván hipotetikus kérdés. De próbáljuk meg csak elképzelni...



2023. aug. 17. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
#27 segáz, egyértelmű volt, hogy nem nekem szántad.
2023. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 everlight ***** válasza:
28%
Orbánék tették tönkre az országot nem a románok,én remélem egyszer Tusványoson agyonverik.A Román Miniszterelnök sem jön ide gyűlöletet kelteni,Orbán hogy merészel egyáltalán Romániába fesztivált tartani magának.
2023. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
18%
32. Mivel is keltett gyűlöletet Romániában, libsikém? Azzal, hogy felolvasta, hogy a román miniszterelnök meg akarja tiltani neki, hogy az LMBT2IQ-ról beszéljen?
2023. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
100%
"libsikém" - csak szeretnéd.
2023. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
51%
34. Tetszik, hogy nem a kérdésemre válaszolsz..
2023. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
Majd ha megtanulsz úgy fogalmazni, hogy ne sértegess senkit, esetleg lehet róla szó. Különben nem én vagyok a harminckettes csak olyan bunkó módon lenéző vagy, azt hiszed hogy többet érsz akár kinél - nem álltam meg szó nélkül.
2023. aug. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
51%
36. Lefogadom, fel voltál háborodva, hogy Orbán felolvasta azt a listát. Fhuu de megnéztem volna a fejedet, miközben hallgattad az igazságot egyszer az életedben:)
2023. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
31%

Te hergeled magad, te gyűlölködsz én még csak röhögök az ilyen suttyókon.

A csüngőhasú bunkó módon viselkedett és ha te ezt nem érzed akkor te is az vagy.

2023. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
51%
38. Idézd, hogy a tisztességes keresztény miniszterelnökünk miben nyilvánította meg bunkóságát.. Ja hogy nem tudod..
2023. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
88%

Orbán felesleges és értelmetlen kötözködést, csúfolódást folytatott Tusványoson is a szomszédainkkal, csak hogy bezsebelje az erre vágyó, frusztrált rajongói tapsát, akiknek a fő hobbija a rettegés (“a veszedelemtől”), a gyűlölködés és a káröröm.


A Fidesz Finkelsteini kommunikációja erre a szintre pusztította a fideszes szavazó moralitását és Orbán játszik is nekik.

2023. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!