Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony a legrosszabb...

Karácsony a legrosszabb főpolgármester eddig?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ez az autós ellenes politikája valami hihetetlen. Nem ettől fog megoldódni a globális felmelegedés, meg a környezetszennyezés, meg a társai hogy lezárja a rakpartot és a lánchidat az autósok előtt, de még állítólag nagyon sok hülyeséget csinál parkolási zónákon keresztül harmincas táblákon át indokolatlanul....
2023. aug. 9. 11:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
73%
Ez miből derült ki? Abból a posztbol, ami a parkolást nehezményezte a bicikliút miatt egy olyan szakaszon, ahol a bicikliút előtt parkoló volt, tehát akkor se volt hozzáférhető?
2023. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a sok autómániást nem értem... 2 sarokra levő SPARba nem hajlandóak autó nélkül menni. Meg az a másik kedvencem, amikor kiköltöznek Bp-n kívülre a gyerekkel, mert jaj, a friss levegő, Bp. mekkora fertő, de suliba a gyereket azért Bp-ra járatják a menő fizetős suliba meg gimibe, mert jaj, a házhoz legközelebbi nem bp-i gimi fos... az ilyenek miatt van dugó.


Én azt látom, hogy legalább a korrupciós ügyekkel kezdett vmit Karácsony. Tarlós kb. csak azt csinálta, hogy néha szarkasztikusan odaszólt vmi saját maga szerint rohadt vicceset az ellenzékieknek, a kormánypártiak meg szétloptak mindent.

2023. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbnak semmiképp sem mondanám. Szerintem az autóellenessége éppen hogy nem baj, noha lehet kritizálni, de legalább az irány, hogy egy városban csak az autózzon, akinek feltétlenül szükséges, a közterületek nagyobbik hányadát pedig autók helyett az azt használó emberek foglalják el, mindenképp jó. Ha ezzel kapcsolatban kell kritikát megfogalmazni, én azt mondanám, éppen hogy ennél is komolyabban kéne vegye a forgalomcsillapítást, és a harmadik helyek kialakítását.

Erre nem a felmelegedés vagy a károsanyag-kibocsátás miatt van szükség, hanem egyszerűen azért, hogy a város egy élhető hely legyen, ne egy leküzdendő akadály a lakóhely és a munkahely közt.

Szamizdat videója elég jól kivesézi a témát, ha érdekel:

[link]

2023. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!