Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az normális, hogy valaki...

Az normális, hogy valaki Karácsonyt szidja a magas üzemanyagárak miatt?

Figyelt kérdés
Tegnap beszélgettem valakivel, aztán szóba került a benzinár, panaszkodott, hogy sokat fizet érte. Majd elkezdte, hogy hülye Karácsony, ezt is jól elintézte. Mondtam neki, hogy ehhez semmi köze hozzá, de láttam rajta, hogy nem győztem meg. Most erre mit lehet mondani? Az emberek így hoznak döntéseket és mennek el szavazni?1

2023. aug. 4. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Na most a háborúért meg az elszálló olajárakért Orbánt hibáztatni ugyanekkora marhaság.
2023. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Demokrácia van, mindenki azt szid akit akar.
2023. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A világpiaci árat nem szidhatja mert az olyan személytelen.
2023. aug. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

"Mondtam neki, hogy ehhez semmi köze hozzá, de láttam rajta, hogy nem győztem meg"

Hát ha valakit valamiről meg akarsz győzni, akkor ennyi valóban kevés lesz hozzá :D

2023. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kamu kérdés ez ?
2023. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyar demokracia az igazi es egyetlen a Foldon.
2023. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem normalis. Ezt a soros skizofrenekbol allo kemhalozat csinalja, ez a normalis koncepcio.
2023. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#4: Ennél picit bővebben kifejtettem neki, csak nem akartam itt is részletekbe menni, mert nem ez volt a lényege.

#5: Sajnos nem. Tudom, hogy fura és remélem, hogy nem tömegesen gondolják így, de szerintem szomorú, hogy sokan ennyire tévképzetekben élnek. Nem provokálásképpen tettem fel a kérdést, ellenzékieknél is tapasztaltam már hasonlót, teljesen más témában.

2023. aug. 4. 19:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de hát hány normális Fideszest ismersz?
2023. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát már nem akarják mindenért b*tatni a SorosmigránsGyúúúúrcsán vonalat, így egy újabbat "kell" kitalálni...
2023. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!