Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony a legrosszabb...

Karácsony a legrosszabb főpolgármester eddig?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom ez az autós ellenes politikája valami hihetetlen. Nem ettől fog megoldódni a globális felmelegedés, meg a környezetszennyezés, meg a társai hogy lezárja a rakpartot és a lánchidat az autósok előtt, de még állítólag nagyon sok hülyeséget csinál parkolási zónákon keresztül harmincas táblákon át indokolatlanul....
2023. aug. 9. 11:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
0%

"Egy olyan embernek, aki ki se tette a lábát Magyarországról még életében, annak lehet, hogy ez fura, aki járt már legalább Bécsben, Berlinben, vagy Londonban, pontosan tudja, hogy máshol dúrvább szigoritások is vannak ennél és ez jó a lakosságnak."


Én pont ezért rühellem Karácsonyt.

Azokban a városokban egyre inkább ellehetetlenítik az autós közlekedést a bolond zöldek.


Teljesen szubjektív nézőpontjaik vannak.


Az,hogy mitől élhető egy település, az nem objektív,hanem szubjektív.Szerintem attól,ha sok parkolóház ,parkolóhely van, könnyen lehet autóval közlekedni.

2023. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
11, éltem ezen városokból kettőben is, egy ottlakót sem láttál panaszkodni erről, mindenki megértette, miért van erre szükség és elfogadta.
2023. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

#11

Akkor költözz be egy paskolóházba. Nem normális hogy egy teljes lakókörnyezetet egy darab járműféle igényeire kell szabni, és mindent ennek alárendelni.

2023. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

13#


Te meg költözzél tanyára.

A város egy nyüzsgő, folyamatosan mozgó környék.Nem az erdő széle vagy a mező, ahol bőgnek a tehenek.Az autó része a városnak.


Mellesleg, nincsen nyugati szint,nyugatias élet autó nélkül.



Bőven van Budapesten tömegközlekedés is.Aki akar mehet azzal, aki nem, az meg autóval.

2023. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
2%
Demszkyvel erősen harcol a legrosszabb címért
2023. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

#14

Szerencsére van átmenet a tehénbőgős tanya és az autósz0pkodás között is, elég sok városnak sikerült már megoldania. :)

2023. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
2%
Állítólag a Karigerinek van biciklije, de én ezt már hónapok óta nem láttam.
2023. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
89%
Már nem azért, de pont egy fővárosban nincs szükség autóra magáncélra, ha autózni akarsz költözz tanyára, ott nyugodtan megteheted. Belvárosban az áruszállítás miatt van egyedül szükség autóra, minden mást meg lehet közelítnei tömegközlekedéssel vagy gyalog.
2023. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%

#18

Oké, meg van akinek a munkájához kell annyi/olyan eszköz, meg van aki a rokkant nagymamát hurcolja, stb, vannak autósok akiknek nagyon fontos az autó - pont ők járnának jól azzal, ha végre eltűnnének a hobbikocsikázók.

2023. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

18#


Az,hogy kinek, mire van szüksége, az a magánügye.

Lehet neked meg 3 rétegű WC papírra nincs szükséged.


Semmi közöd hozzá,hogy ha valaki, autóval, motorral megy.Ahhoz sem,hogy miért.

2023. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!