Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz arról, hogy...

Mit gondolsz arról, hogy Donáth Anna elítéli azt, hogy az LMBTQ transz show-kra invitál gyerekeket?

Figyelt kérdés

Történt ugye egy nagyon felkavaró eset, amikor Dallasban meghirdettek egy transz show-t családbarát eseményként, amire gyerekeket is elvittek az épelméjűségükben joggal megkérdőjelezhető szüleik.

Erről az esetről kérdezte Varga Ádám Donáth Annát a Pride-on:

[link]



2023. júl. 25. 00:41
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
80%
Úgy látom, hogy a 11-esben linkelt videón drag queenek láthatók, nem transzneműek!
2023. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
84%

19


hivatkozások nélküli pestisrácok cikk, pontosan annyira hiteles, mint egy anonim hozzászóló itt. Semennyire.

2023. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
80%

egyébként félve kérdezem meg, hogy mi van akkor, ha egy drag queen táncol a gyerekeket előtt? nem ugyan olyan, mintha egy hetero táncolna? átlehet adni a szexuális irányultságot tánccal? bebumzulhatok, ha egy férfi táncol előttem?


Te bebumzultál volna, ha gyerekként előtted táncol egy férfi, aki meleg? Honnan tudod, hogy sosem történt ilyen?

2023. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

"hivatkozások nélküli pestisrácok cikk, pontosan annyira hiteles, mint egy anonim hozzászóló itt. Semennyire."

És a tagadáshoz is eljutottunk.


"egyébként félve kérdezem meg, hogy mi van akkor, ha egy drag queen táncol a gyerekeket előtt? nem ugyan olyan, mintha egy hetero táncolna?"


Félve kérdezem meg hogy miért nem zavar hogy erotikus táncot jár egy fél meztelen férfi (Függetlenül adtól hogy milyen beállitotságú) a gyerekek előtt, de sejtem a választ.


"átlehet adni a szexuális irányultságot tánccal? bebumzulhatok, ha egy férfi táncol előttem?

"


Szerencsére nem, de ettől függetlenül akkor sem elfogadható.


"Te bebumzultál volna, ha gyerekként előtted táncol egy férfi, aki meleg?"

Nem, csak rendőrt hívnék mint más normális emberek. Nem azért mert meleg, hanem mert...De ezt most komolyan magyarázni kell?


"Honnan tudod, hogy sosem történt ilyen?"

Milyen?

2023. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
84%

"És a tagadáshoz is eljutottunk." Nem, ezt hívják forráskritikának. Engem még megtanítottak rá történelemórán.


"Félve kérdezem meg hogy miért nem zavar hogy erotikus táncot jár egy fél meztelen férfi (Függetlenül adtól hogy milyen beállitotságú) a gyerekek előtt, de sejtem a választ."


Erotikus tánc? Tömve van vele a youtube, tiktok, az egész internet, TV, minden. Fellázadsz a világ ellen? Az Origo nap, mint nap postolja a csöcskontentet. Az miért nem háborít fel? A KESMA birodalom lapjain (mindenféle xxON) minden nap nyomja az erotikus kontentet. Az nem zavar? Az belefér a keresztény népnemzeti tudatba?


"Szerencsére nem, de ettől függetlenül akkor sem elfogadható." Akkor ideje ugyan így lázadj a gazdáid ellen is, sőt, ideje felgyújtanod a világot. A világ szexualizált, ha tetszik, ha nem. Szexuális irányultságtól független.


"Nem, csak rendőrt hívnék mint más normális emberek. Nem azért mert meleg, hanem mert...De ezt most komolyan magyarázni kell?"


Te rendőrt hívnál azért, ha táncolna valaki előtted? Az már kemény! :D


"Milyen?"

Magyarul írtam, kell tolmács?

2023. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
19%

"Nem, ezt hívják forráskritikának. Engem még megtanítottak rá történelemórán."

Az nem forrás kritika hogy le tagadsz valamit, csak mert nem tetszik.


"Erotikus tánc? Tömve van vele a youtube, tiktok, az egész internet, TV, minden. Fellázadsz a világ ellen? Az Origo nap, mint nap postolja a csöcskontentet. Az miért nem háborít fel? A KESMA birodalom lapjain (mindenféle xxON) minden nap nyomja az erotikus kontentet. Az nem zavar? Az belefér a keresztény népnemzeti tudatba?"


Nem vagyok keresztény. De nem értem hogy ez hogyan jött ide. Mégis miért lenne szerinted elfogado egy erotikus táncot járó férfi egy gyerek előtt, ezektől amiket fel soroltál?


"Akkor ideje ugyan így lázadj a gazdáid ellen is, sőt, ideje felgyújtanod a világot. A világ szexualizált, ha tetszik, ha nem. Szexuális irányultságtól független."


Nem az egész szexualitással van bajom, csak a gyerekeket érintővel. De ha neked elfogadható ez a pedofilkodás, rendben van meg értem.


"Te rendőrt hívnál azért, ha táncolna valaki előtted? Az már kemény! :D"


Nem. Akkor hívnék rendőrt, ha egy félpucér ember erotikus táncot járna a gyerekem elött. Mint minden normális ember, rajtad kivül természetesen.


"Magyarul írtam, kell tolmács?"


Magyarázat kéne, bár igy végig gondolva inkább nem akarom tudni hogy mire gondoltál.


Is most jöjjön egy egyenes válasz, terelés nélkül ha lehet, a következő kérdésre:


H egy fél meztelen férfi (orientációtol függetlenül) erotikus táncot jár a gyereked előtt, mit csinálnál?


Egyenes választ adj, ne terelj.

2023. júl. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

"Az nem forrás kritika hogy le tagadsz valamit, csak mert nem tetszik."


[link]


Van mit tanulnod úgy látom...


"Nem vagyok keresztény. De nem értem hogy ez hogyan jött ide. Mégis miért lenne szerinted elfogado egy erotikus táncot járó férfi egy gyerek előtt, ezektől amiket fel soroltál?"


Mert valamilyen furcsa módon nem arról posztoltok ide napi 200 kérdést. Nem azon háborogtok kommentek százaiban, nap, mint nap. Az nem zavar titeket, ellenben az a pár darab eset az igen, csak nem tán homofób vagy? Hát komám, ha valaki a szarban fürdik, de mutogat a fekára, ha fingott, az bizony rasszista...


"Nem az egész szexualitással van bajom, csak a gyerekeket érintővel. De ha neked elfogadható ez a pedofilkodás, rendben van meg értem."


De hát fosásig van az internet ilyen értelmezés szerint pedofil tartalommal. A TV is. Az összes bulvárlap az ennyi erővel. Szerinted a gyerekeknek nem szükséges a szexualitással találkoznia, mert az pedofilia? WHAT? Te tudod mit jelent a pedofilia? Nagyon úgy tűnik, hogy nem.


"Nem. Akkor hívnék rendőrt, ha egy félpucér ember erotikus táncot járna a gyerekem elött. Mint minden normális ember, rajtad kivül természetesen." Ne vidd oda őket, senki sem kötelezett rá, hogy oda menj! Ez nem melegség kérdése, ez intelligencia kérdése. Az ilyen szülő elviszi strip bárba is a gyereket, hány példát mutassanak neked, ahol ilyen történt?


"Magyarázat kéne, bár igy végig gondolva inkább nem akarom tudni hogy mire gondoltál." Van az úgy, hogy nincsenek meg a szükséges képességek arra, hogy értelmezni tudj. Esetedben ezzel van dolgunk, elvégre még a pedofiliával sem vagy tisztában, csak dobálózol vele demagóg módon.


"H egy fél meztelen férfi (orientációtol függetlenül) erotikus táncot jár a gyereked előtt, mit csinálnál?"


Elmondtam, nem vinném sztriptízbárba. Random pedig nem csinálnak ilyet az emberek, csak a te fejedben.

2023. júl. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

"Van mit tanulnod úgy látom..."

Ebben hol írja hogy forrás kritika le tagadni ami nem tetszik?


"Mert valamilyen furcsa módon nem arról posztoltok ide napi 200 kérdést. Nem azon háborogtok kommentek százaiban, nap, mint nap. Az nem zavar titeket, ellenben az a pár darab eset az igen, csak nem tán homofób vagy?"


Ha a homofóbia egyet jelent azzal hogy elitélem az ilyesmit akkor az vagyok.


Egyébként az a probléma hogy

1. Ezek az esetek már nagyon nem pár darab, és ha a magad félén múlik, elég gyakori lesznek.


2. Ezek még mindig súlyosabbak, mert ezek már konkrétabbak.


"De hát fosásig van az internet ilyen értelmezés szerint pedofil tartalommal. A TV is. Az összes bulvárlap az ennyi erővel. Szerinted a gyerekeknek nem szükséges a szexualitással találkoznia, mert az pedofilia?"


Nézd szándékosan teszel ugy mint aki nem érti. A gyereknek találkoznia kell ezzel előbb, csak nem ugy hogy fél pucéran vonaglik előtte "erotikusan" egy szörös férfi. Érted?


"Ne vidd oda őket, senki sem kötelezett rá, hogy oda menj!"

Itt nem arról van szó hogy oda viszem, hanem hogy oda jőn. Ebben az esetben hínék rendőrt.


"Elmondtam, nem vinném sztriptízbárba."

Miért nem? Hiszen a logikád alapján nem lenne nagy probléma, hiszen tele van vele az internet, a gyereknek találkoznia kellene vele.


De gúnyolodást félre téve. Ha ez téged is zavarna, akkor miért zavar hogy engem is zavar?


"Random pedig nem csinálnak ilyet az emberek, csak a te fejedben."

Sajnos ez max régebben volt így...

2023. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben hol írja hogy forrás kritika le tagadni ami nem tetszik?"


Ebben arra tanítanának meg neked, hogy miért nem kezeljük tényként az olyan cikkeket, mint az általad linkelt semmi.


"Ha a homofóbia egyet jelent azzal hogy elitélem az ilyesmit akkor az vagyok."


Hiába játszod a hülyét.


"1. Ezek az esetek már nagyon nem pár darab, és ha a magad félén múlik, elég gyakori lesznek."


Ugyan mitől lennének gyakoriak? Azt már meg sem kérdezem, hogy miért gondolod azt, hogy 1 meleg ember, vagy melegbár, vagy bármilyen LMBTQ ember\csoport az valami egységes massza, és tetteikért felelősséggel tartozik az LMBTQ alá eső összes ember, aktivista, szolidaritást mutató ember, mintha az egy entitás lenne? Mondhatnám, hogy a Fidesz és vele együtt ti is valamilyen heteroszexuális lobby vagytok. Akkor most elővegyem a heteroszexuális pedofilok tetteit, szexuális bántalmazásokat, stb., és húzzam rá mindenkire, magamat is beleértve, vagy mi a fax? Nem érzitek, hogy mennyire primitív a gondolkodásotok?


"2. Ezek még mindig súlyosabbak, mert ezek már konkrétabbak."


[link]


Hány linket adjak? Ezrével történik ilyen. Még sem látok itt ezekről kérdéseket, nem látok kommenteket. Mert ezeket leszarjátok. Miért? Mert nem a gyerekek érdekelnek titeket. Ők csak az eszközeitek arra, hogy a homofób fszágaitokat igazoljátok.


És azt hiszem ennél többet nem is érdemes erről megjegyezni. Undorító.

2023. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Drakula/Ahmed!


Nagyon sok Drag-show-t láthattál életedben, olyan magabiztosan sorolod, hogy mi a repertoár. Az mondjuk érdekelne, hogy mégis hol, mert én valóban sok ilyen show-t láttam, alkalomadtán még kifejezetten rossz hírű bárokban is, de vetkőzéssel még a legelborultabb helyeken sem találkoztam. A standard műsor énekből vagy legalábbis karaokéból áll, színpadi táncból, esetleg akrobatikából, és stand-up comedy-ből, nyilván a célközönség igényeihez igazítva. A néhai Alibi bárban pl a kicsit magasabb kultúrát favorizálták a vendégek, ott még színházi est is volt minden szerdán.

Függetlenül attól, hogy semmi baja nem lesz attól egy gyereknek, hogy erősen kisminkelt “bohóc-néni” Koncz Zsuzsát énekel neki, túl sok értelmét nem látom az ilyen show-nak. Pont a műfaj lényege, a politikai/társadalomkritikai felhang, a polgárpukkasztás, a pikáns (jobb helyen nem alpári) humor értelmezhetetlen a gyereknek, így nyilván marad a gyereknóta, a lufihajtogatás és a meseolvasás, mint szóbajövő repertoár. Így viszont nem több az egész egy bohócműsornál, az egész drag-cucc értelmét veszti. Persze nyilván a mögöttes gondolat az elfogadás erősítése, de erre pont a drag nem alkalmas. Igazi Drag Queen-t a hamburgi Reeperbahn-on kívül a nyílt utcán nem fog látni, csak ha elmegy egy ilyen műsorra, akkor meg feltehetőleg nincs vele gondja. A transzszexuálisok elfogadását nem tudja elősegíteni, mert SEMMI közük hozzájuk (sőt, tapasztalatom szerint kifejezetten utálják a Drag Queen-ek a transzokat). A melegek elfogadtatásához sincs közük, már csak azért sem, mert a civil életben nem feltétlenül melegek a Drag Queen-ek. Még az életvitelszerűen transzvesztitákhoz sincs közük, mert azok sem úgy néznek ki, mint a Drag Queen-ek.

2023. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!