Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-emberek egyenlősége...

Az LMBTQ-emberek egyenlősége mennyire fontos ügy ma Magyarország összes problémája közül?

Figyelt kérdés
Szerinted.

2023. júl. 24. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
0%

"Aham, szóval neten a halálukat kívánják, de amúgy nem bántanák őket? "


Nem kell messzire menni, gondolj a zsidó haverodra, aki ki akarta pusztítani a keresztényeket a Tilos rádióban.

Ezek szerint ő is beszari?? 😁😁



"Elmondtam, hogy hol találsz ilyeneket. Bemész a konteos csoportokba, és magad is láthatod őket. Pl. a Pfizer"


Egyáltalán nem hogy több százezer, de még 10 darabot se látok.

2023. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
0%

"Amúgy tetszik az evolúciód, 2órája még nem volt itthon antiszemitizmus szerinted, most már csak nem akarják őket megölni. Haladunk"


Sose írtam, hogy nincs. Azt írtam, hogy Németben gázabb a helyzet, mivel még is támadják őket.

Tanulj meg szöveget értelmezni.

2023. júl. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te azzal kezdted a mondókádat, hogy itt lószar sincs, mert Németország, majd ignoráltad a tényt, hogy reprezentatív minták alapján itthon nagyobb az antiszemitizmus.


Itthon olyan kicsi az attrocitások száma, hogy, ha 50 muszlim Németországban elkövet pár esetet már is kijön ez a különbség. 50 muszlim elég hozzá. Ettől lenne durva az antiszemitizmus ott, és mutogatni kell rájuk, miközben itt nap, mint nap látom a zsidózást? Az én nevem sváb. A sok IQ harcos mindig zsidónak nézi, és nap, mint nap kapom a zsidózást a neten. De magyarázz csak tovább, hülyegyerek

2023. júl. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy nem 50 muszlim, hanem 2500 eset volt😂


"miközben itt nap, mint nap látom a zsidózást?"


Nem kötelező olvasni, bár nem mintha lenne zsidózás, nem tudtad ezt se alátámasztani.

Ahogy kb semmit 😂😂😂


Egy igazi balek vagy, mar megint, de nem baj, megszoktuk.

2023. júl. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%
Szal én megyek is, elintéztem közben amit akartam, te meg nyugodtan told tovább a hülyeséget, látszik hogy józan bolond vagy.😂😂😂
2023. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
93%

2500 eset, nem 2500 külön elkövető.


"Nem kötelező olvasni, bár nem mintha lenne zsidózás, nem tudtad ezt se alátámasztani."


De, alátámasztottam, elmondtam, hogy hová fordulhatsz megtekinteni magad is.


"Ahogy kb semmit 😂😂😂" Mondja ezt az, aki szerint 2500 eset az 2500 elkövető?


"Egy igazi balek vagy, mar megint, de nem baj, megszoktuk."


Nah hát, ezt megint egy olyan állítja, aki 2órán át próbálta bebizonyítani, hogy nincs itthon antiszemitizmus, majd annyit sem tudott megfejteni, miért nincsenek itthon attrocitások. Mondtam már, leszarom mit gondolsz. De jól elszórakozom veled is, legalább nem unom magam pokerezés közben.

2023. júl. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
93%

"Szal én megyek is, elintéztem közben amit akartam, te meg nyugodtan told tovább a hülyeséget, látszik hogy józan bolond vagy.😂😂😂

"


Elintézted, amit akartál? Mit akartál, a végére beismerni, hogy nem tudod cáfolni, hogy itthon nagy az antiszemitizmus, tehát az ottani kérdésnél csak mellébeszéltél? Tudtuk már akkor is.

2023. júl. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
69%

"Ahhoz az egy tollvonáshoz bizony egy társadalmi konszenzus vezet, ami jelen helyzetben egyáltalán nincs meg."

A legújabb felmérések szerint a társadalom egyre nagyobb része nem ellenzi a melegházasságot.

Másrészt fogadott itt el már nem egy olyan törvényt a kormány, aminek garantáltan nem volt társadalmi többsége.

2023. júl. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%
Az őt nem érdekli, pl. mi debreceniek nem is tudtunk az akksi gyárakról sokáig, már szinte itt voltak a kis kínai vendégmunkások, mikor bejelentették :D A másikról meg a kínaiaktól tudtunk először, ugyanis azok hamarabb vették a fáradtságot tájékoztatni a lakosságot, mint a kormányunk.
2023. júl. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
100%
De arról se kérdeztek meg senkit, hogy akarjuk-e az autópályáink által laza 5000+ milliárdot Mészárosék kezére adni.
2023. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!