Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-emberek egyenlősége...

Az LMBTQ-emberek egyenlősége mennyire fontos ügy ma Magyarország összes problémája közül?

Figyelt kérdés
Szerinted.

2023. júl. 24. 22:13
A kérdező szavazást indított:
5 - A legfontosabb
4 - Majdnem a legfontosabb
3 - Fontos, de vannak jóval fontosabbak
2 - Sokadrangú probléma
1 - Egyáltalán nem fontos
0 - Ez nem ügy, hiszen egyenlőek
39 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
64%
Az lmbtq emberek egyenlőtlensége és problémái ugyanonnan erednek, ahonnan a többi magyar problémája is. Ha megoldódik a magyar lmbtq problémája, akkor nagy eséllyel a többi magyar gondjának is annyi. Ez a probléma pedig a Fidesz.
2023. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
1; hogyan oldódik meg az én anyagi problémám azzal, ha pl. két szőrös fickó megcsókolhatja egymást az oltárnál?
2023. júl. 24. 22:18
 3/71 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem fontos de sok fidesz troll meg figyeltem minden héten 3-4 kérdés van ki irva ide a melegekröl.Az oldal üzemeltetö külön topikot is csinálhatnának legaláb akkor nyugta lenne az embereknek mert oda kéne irni.
2023. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
23%
Nem igazán értem - én úgy tudtam, hogy az alkotmány már garantálja a jogegyenlőségüket. A melegek ugyanúgy vezethetnek autót, utazhatnak a vonaton, vásárolhatnak a boltban, munkát vállalhatnak, örökölhetnek és ugyanúgy ítéli meg a bíróság, ha bűncselekményt követnek el.
2023. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
69%
2. Ha ennyire egyszerű vagy, akkor sehogy.
2023. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
32%
Miben nem egyenlőek ?
2023. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
26%

Nézzük józanul a dolgokat, a világ igen nagy részén még mindig kriminalizálják az LMBTQ embereket, tehát konkrétan törvénybe ütközik, amit csinálnak, még a 4 fal között is, és nem kevés ország van, ahol halállal büntetik.


Ehhez képest azért Magyarországon elég jó dolguk van, és bár nem vonom kétségbe, hogy vannak még problémáik, és lenne még mit tenni, de azért ezt figyelembe véve mégiscsak az a helyzet, hogy vannak itt sokkal súlyosabb problémák is, ezért inkább azokra kéne koncentrálni, mint pl. az egészségügy, a mélyszegénység, az olyan általános szabadságjogok hiánya, mint a szabad rendelkezés a tulajdonoddal, a szabad fegyvertartás, stb.


Balkezesként én is rinyálhatnék, hogy nincs balkezes olló, konzervnyitó, gyalu, láncfűrész, stbstb, de belátom, hogy ez sokadrangú probléma, ennél ezerszer nagyobb problémák vannak.

2023. júl. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
43%
@2 mert ket szoros ferfi csak akkor csokolhatja majd meg egymast az oltarnal, ha mar vege lesz az orbanizmusnak. Ha viszont vege lesz, akkor az a valaki aki Orban helyere ul majd, az eselyes a te anyagi problemaidra is valamifele megoldast tud kinalni. Nem biztos, de esely van ra. Viszont ha Orban eddigi 13 eve alatt nem oldodtak meg az anyagi problemaid, akkor Orban alatt ezutan sem fognak megoldodni.
2023. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
71%

Vannak nagyobb gondok, pl oktatásügy, egészségügy terén, de ettől még nem látom indokoltnak a nagyobb problémákra való mutogatás címszó alatt a probléma megoldásának tologatását.

Pl az azonos neműek házasságának engedélyezése egy laza tollvonás lenne, nem akkora anyagi teher, mint mondjuk bizonyos állami szvérákban a bérrendezés megoldása.

2023. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
27%

A házasság elvi kérdés. Házasság magyarországon csak férfi és nő között jöhet létre. Ez ennek a szónak a lényege.


Minden más esetben ott a bejegyzett élettársi kapcsolat. Nincs szükség több tollvonásra.

2023. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!