Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok komolyan elhiszik,...

A balosok komolyan elhiszik, hogy Donáth Anna egy nap akár miniszterelnök is lehet? Ha igen hogyan lehettek ennyire naivak?

Figyelt kérdés
A Momentum még arra sem képes, hogy Budapestet teljesen megszerezzék, vidéket meg se említsük. Szerintetek komolyan van esélye Donáth Annának megszólítani a maga felsőbbrendű stílusában a vidéket? Esélytelen... Nem is értem mi ez a nagy felhajtás körülötte a liberálisok között.
2023. júl. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel, hogy te mit hiszel, soha életemben nem szavaztam még senki másra, csak az MKKP-ra. Először azt sem tudtam mi az, de a többiről se tudtam eleget, így kivontam magam a döntés alól, MKKP matricákat meg láttam az utcán előtte is. Ez volt 2008-ban. Azóta se másra, én szeretnék a tükörbe tudni nézni, bocs.


" Ellenzéki szavazó vagy, azon belül pedig a DK" Ja, majd te fogod nekem megmondani, nem? :D


"És te is amit lehet összemosol. De tényleg érdekel, hogy majd szerinted bevallják, hogy ebben a hónapban csak ennyit loptunk? :D Te meg elhiszed?"


Mit kéne elhinnem? A tények magukért beszélnek, a Fideszes csűrhe bagázsod soha nem látott mértékre emelte a korrupciót, már az EU sem hajlandó tovább finanszírozni. A saját kutyátok kölke vallotta be most Tusványoson, hogy a haverok lopják a zsét. Az MKKP eddig nem lopott. Ha tudod cáfolni várom szerettel, addig meg anyukád rémisztgesd Gyurcsánnyal, engem nem tudsz vele, mert le se szarom Ferkót. Nem vagyok 1bites, és nem is lehet vele rémisztgetni. Így jártál :d


"Oké, melyik a legerősebb ellenzéki párt? Kik osztották a lapokat a tavalyi választáson?"


Miért kéne, hogy engem érdekeljen az összefogás, mikor nem szavaztam rájuk? :D Tudom, tudom. A háttérben meghúzódó Gyurcsány szál. :D Hülye balek vagy.

2023. júl. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
75%

"Na, ilyen jó munkád van ebben a véres diktatúrában?"


Vagy csak (fideszesek számára értelmezhetetlen fogalmak következnek) piaci körülmények között dolgozik a versenyszférában?



Egyébként ha Feriék annyit loptak, hol az ígért elszámoltatás, amire volt 13 éve pártunknak és kormányunknak?

2023. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

41


Hogyan szavaztál az MKKP-re 2008-ban, amikor csak 2014 óta vannak bejegyezve, Mr Tükör? Továbbá 2008-ban nem volt választás.


"A tények magukért beszélnek, a Fideszes csűrhe bagázsod soha nem látott mértékre emelte a korrupciót, már az EU sem hajlandó tovább finanszírozni."


Ezért kérdeztem, hogy mi lesz az az összeg amit a kis kedvenceid havonta ellophatnak, és elnézhető?

2023. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

"Vagy csak (fideszesek számára értelmezhetetlen fogalmak következnek) piaci körülmények között dolgozik a versenyszférában?"


Bevallotta, hogy kártyázik. Ha még ebből is meg lehet itt élni, akkor mire ez a sok károgás?

2023. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul emlékszem az évszámokra, de a kedvedért felhívom anyám mikor szavaztam először. ;) Egy valami biztos, hogy soha másra nem szavaztam. Figyelemzavaros vagyok, tőlem hiába várod el azt, hogy pontosan emlékezzek arra, hogy mi történt akkor, amikor 18-20 éves voltam, mert arra se emlékszem, hogy mikorra van időpontom orvoshoz a héten.
2023. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

"Ezért kérdeztem, hogy mi lesz az az összeg amit a kis kedvenceid havonta ellophatnak, és elnézhető?"


Semennyi, nem lophatnak semennyit. Nem nézem el a lopást, nem vagyok szolgalelkű szardarab, mint te.

2023. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

[link]


Erre mondjuk pl. emlékszem :D Látom felétek nem fontos, hogy az emberek tartsák a szavukat.

2023. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
75%
Biztos a Fidesz érdeme, hogy meg lehet élni szerencsejátékból. Legalábbis amíg nem államosítják/korlátozzák ezt is, hogy valamelyik haver cége keressen vele pénzt.
2023. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

46


Az előbb még arról írkáltál, hogy lopjanak, csak ne annyit. Na itt fejeztem be, össze-vissza hazudozol.

2023. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

Azt mondtam egyelőre beérem annyival is. Az azt jelenti, hogy, ha most rögtön kevesebbet lopnak, akkor boldog leszek. Mivel a Fidesz van most hatalmon, így ez rájuk vonatkozik :D


Szövegértés, nem nehéz.

2023. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!