Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok komolyan elhiszik,...

A balosok komolyan elhiszik, hogy Donáth Anna egy nap akár miniszterelnök is lehet? Ha igen hogyan lehettek ennyire naivak?

Figyelt kérdés
A Momentum még arra sem képes, hogy Budapestet teljesen megszerezzék, vidéket meg se említsük. Szerintetek komolyan van esélye Donáth Annának megszólítani a maga felsőbbrendű stílusában a vidéket? Esélytelen... Nem is értem mi ez a nagy felhajtás körülötte a liberálisok között.
2023. júl. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
Semmi köze ahhoz, hogy itt mi van, hál istennek. Bár nem könnyítik meg a dolgom vele (baxák meg a szerencsejáték koncessziójukat). Pokerezek, elvagyok.
2023. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
50%

24


"Csak a manyup lenyúlása nagyobb lopás volt, mint BÁRMI, amit a baloldal 1990 óta művelt Magyarországon."


Hogy lehet az, hogy a metró és az autópálya beruházások körüli lopások miatt vizsgálatot rendelt el az EU, a nyugdíjpénztárak miatt meg nem? Plusz a metrónál és az autópályánál egyértelműen megállapították, a korrupciót.

2023. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet az, hogy a metró és az autópálya beruházások körüli lopások miatt vizsgálatot rendelt el az EU, a nyugdíjpénztárak miatt meg nem? Plusz a metrónál és az autópályánál egyértelműen megállapították, a korrupciót."


Mert az egyik EU-s pénz volt, a másik nem. Az OLAF nem fog vizsgálatot indítani EU-s pénzek helytelen felhasználása miatt, ha semmi köze az EU-s pénzekhez.


Fideszesek, nektek miért nincs 1 deka logikátok sem?

2023. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:

25


Persze, tudom számszerűsíteni:


A 4-es metró kapcsán 272 milliárd forint érintett csalással, szabálytalan felhasználással, 166 milliárdot pedig elloptak. Az autópálya építés kapcsán pedig 119 milliárd forintról van szó.

2023. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

Na, akkor az közelében sincs az autópálya koncessziós szarságnak, köszönjük.

[link]


Ezt javaslom átnyálazni

2023. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

[link]


Ez is megérhetett 1-2 milliárdot, nem?

2023. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
75%
Kaszinó koncessziók, haverok által épített minden IS, Waberer's megvásárlás, majd rögtön rá egy rakás támogatás a lányka kicsi férjének, lélegeztetőgépek, meddig soroljam? Annyi van, hogy már fel sem tűnik 1-1 ilyen ügy, mert unalmas, mindennapos. A korrupció az maga a fidesz politika. Ha haver vagy, nem ugatsz be, elismered a kormány nagyon jó munkáját, akkor jól jársz. Ha nem, akkor nem leszel a NER tagja, ennyire egyszerű. Ezt nevezik korrupciónak. Az egész elmúlt 1 évtized erről szólt. Ti hol éltek?
2023. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

35


Átnéztem, és ebben benne vannak az előző kormányzat visszaélései is.

A téma pedig ha jól tudom az volt, hogy akiket megváltóként vártok, azok is rohadt tetves tolvajok, amit nem akartok elhinni.

Tudom, hogy a fidesz is lop, de aki utánuk jön, azok is lopni fog. Azzal meg nem vagyok kibékülve, hogy "de nem annyit", mert szerinted majd bevallják neked? :)

Apropó, az Economics c. rangos lap is arról cikkezett 2010 előtt, hogy az EU-s pénzek egy jól behatárolható kör kezében vannak. Igen, azokról írt, akik most ellenzékben vannak. A kérdés csak az, hogy nekem miért jobb egy ilyen minőségű ellenzék?

2023. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

Benne, látod mikor ugrottak meg a dolgok, ugye? Hát nem az "emúttnyócévben".



"A téma pedig ha jól tudom az volt, hogy akiket megváltóként vártok, azok is rohadt tetves tolvajok, amit nem akartok elhinni." De én kit várok? Ki a tolvaj, az MKKP, aki a kampánypénzt is a lakosság javára költötte, aztán bevállalta a büntetést? Vagy ki? A momentumot én speciel nem gondolom megváltónak, de ők egyébként mikor loptak? Hogy lehet úgy szavazni menni, hogy leszarom, hogy ennél többet soha senki nem lopott, és ilyen pofátlanul senki sem lopott, lopjanak tovább, mert biztos lopni fog az is majd ott, bár eddig egyszer sem tudunk róla, hogy megtette volna? Hát ez már kemény, ezzel a logikával tolvajokhoz állni. Ezért lopnak egyre többet, mert ezt csináljátok. Hát nincs határ, nincs semmi kontrol. Ti magatok mondjátok, "Lopjatok Viktor nyugodtan, mert tudjuk, hogy azok is lopnának!" Bravo, nagyon bölcs, tényleg nagyon "nemzeti", és "magyar érdek" ez.


"Apropó, az Economics c. rangos lap is arról cikkezett 2010 előtt, hogy az EU-s pénzek egy jól behatárolható kör kezében vannak. Igen, azokról írt, akik most ellenzékben vannak. A kérdés csak az, hogy nekem miért jobb egy ilyen minőségű ellenzék?"


Miért próbálod meg a fideszes retorika szerint összemosni az egész ellenzéket Gyurcsányékkal? Azzal tisztában vagy, hogy többségünk utálja, és annak örülne a legjobban, ha elhúzna már a picsába Viktorral együtt?

2023. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

39


Ugyan már...amikor valami kényelmetlen nektek, ti rögtön nem ellenzékiek vagytok, hanem MKKP szavazók... Ezt nem hiszem el, szóval ne hajtogasd. Ellenzéki szavazó vagy, azon belül pedig a DK. És te is amit lehet összemosol. De tényleg érdekel, hogy majd szerinted bevallják, hogy ebben a hónapban csak ennyit loptunk? :D Te meg elhiszed?


"Miért próbálod meg a fideszes retorika szerint összemosni az egész ellenzéket Gyurcsányékkal? "


Oké, melyik a legerősebb ellenzéki párt? Kik osztották a lapokat a tavalyi választáson?

2023. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!