Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok komolyan elhiszik,...

A balosok komolyan elhiszik, hogy Donáth Anna egy nap akár miniszterelnök is lehet? Ha igen hogyan lehettek ennyire naivak?

Figyelt kérdés
A Momentum még arra sem képes, hogy Budapestet teljesen megszerezzék, vidéket meg se említsük. Szerintetek komolyan van esélye Donáth Annának megszólítani a maga felsőbbrendű stílusában a vidéket? Esélytelen... Nem is értem mi ez a nagy felhajtás körülötte a liberálisok között.
2023. júl. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
68%

"És ezt egy olyan pártszövetség viszi véghez, ahol a DK vezető embere szintén korrupciós ügyekbe keveredett?"


Most elmagyarázhatnám neked, hogy engem nem érdekel ki viszi véghez, csak vigye, de inkább felhívom a figyelmed arra, hogy a Momentum nincs szövetségben a DK-val. A Gyurcsánnyal való rémisztgetés hagyd meg az M1-nek, nálam nem fog működni


Egyébként Gyurcsányék idejében negyed ennyi korrupció sem volt. Ezek konkrétan már takarni sem takarják a lopást.

2023. júl. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
61%

"5: "3 millió az nem az ország többsége." Bőven elég, ha a leadott szavazatok többsége. Annyira szánalmas ezzel jönni álandan, ez az egész világon így van, azok döntenek, akik szavaznak."


Te azzal érveltél, hogy az ország többsége nem akarja a Momentumot, én pedig szóltam, hogy a Fideszt sem.


"Bőven elég, ha a leadott szavazatok többsége. Annyira szánalmas ezzel jönni álandan, ez az egész világon így van, azok döntenek, akik szavaznak"


Linkeljem azt a részt, ahol Orbán vezéred még másképp látta?

2023. júl. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
75%

11


A Momentum nem rendelkezik akkora támogatottsággal, hogy eldöntsön egy választást. Egyébként ahhoz nagyon naivnak kell lenned, ha majd szerinted egy volt tolvaj és az érdekeltségi köre szünteti meg a korrupciót.

Mondj egy akkora volumenű lopást 2010-től, ami felért mondjuk az autópálya tenderrel, vagy a 4-es metró körüli óriási korrupcióval.

2023. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
94%

12


"Linkeljem azt a részt, ahol Orbán vezéred még másképp látta?"


Lehet itt csűrni-csavarni, de ettől az ellenzéki tábor még mindig nem rendelkezik elég szavazóval. A kérdés, az hogy miért nem?

2023. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
70%

"

A Momentum nem rendelkezik akkora támogatottsággal, hogy eldöntsön egy választást. Egyébként ahhoz nagyon naivnak kell lenned, ha majd szerinted egy volt tolvaj és az érdekeltségi köre szünteti meg a korrupciót."


Ki mondta, hogy rendelkezik? Milyen tolvaj? Ki a tolvaj?


"Lehet itt csűrni-csavarni, de ettől az ellenzéki tábor még mindig nem rendelkezik elég szavazóval. A kérdés, az hogy miért nem?"


Na de kérem, Orbán elvtársad szerint, ha az ország többsége nem szavaz a kormánypártra az azt jelenti, hogy nem akarják azt a kormányt. Ezt mondta 1998-ban. Persze tudjuk, hogy kormányon és ellenzékként totál mást mondani az teljesen okés dolog a magyar szavazó szemében.

2023. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%

"Na de kérem, Orbán elvtársad szerint, ha az ország többsége nem szavaz a kormánypártra az azt jelenti, hogy nem akarják azt a kormányt. Ezt mondta 1998-ban. Persze tudjuk, hogy kormányon és ellenzékként totál mást mondani az teljesen okés dolog a magyar szavazó szemében."


Ettől még mindig azok döntenek, akik elegen másznak el a szavazófülkékig. Az általad idézett szövegben is az szerepel, hogy aki másra szavaz, tehát érvényes voksot ad le. De még mindig érdekel, hogy miért nincs elég ellenzéki szavazó?

2023. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:

"Ettől még mindig azok döntenek, akik elegen másznak el a szavazófülkékig." Ezt senki nem is vonta kétségbe. Te érveltél azzal, hogy ki szavazott meg nem szavazott az ország többsége. Jeleztem, hogy a Fideszre sem szavazott az ország többsége. Rögtön nem volt ez neked olyan fontos.


"Az általad idézett szövegben is az szerepel, hogy aki másra szavaz, tehát érvényes voksot ad le." Nem, nem így hangzott el.


". De még mindig érdekel, hogy miért nincs elég ellenzéki szavazó?"


Mert sok az olyan veréb, mint te. KI a tolvaj? Tolvajt emlegettél, ki volna az? Én tudok párat, az egyik a miniszterelnök veje.

2023. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

17


Neked mindenki veréb aki oda szavaz ahová akar, és nem oda ahová te akarod előírni. És akkor ti aggódtok a demokráciáért.

2023. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de verébnek kell lenni ahhoz, hogy idézem az egyik propagandistátokat "kirakatban lopnak" a Lölők, majd közben még is szavaztok rájuk.


" És akkor ti aggódtok a demokráciáért."


Nem tiltottam be, hogy rájuk szavazz szerintem. Véleményem van róla, és lesz is, ha tetszik, ha nem. A vezéred közpénzből hazudja tele a médiát, karaktergyilkol hazugságokkal nap, mint nap. Az nem zavarja a lelked? Csak az, ha egy vak pancsernek nevezlek?

2023. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:

19


Akkor nekem is van véleményem: aki ilyen minőségű ellenzéktől bármit is vár, az szellemileg egy toprongy.

2023. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!