Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok komolyan elhiszik,...

A balosok komolyan elhiszik, hogy Donáth Anna egy nap akár miniszterelnök is lehet? Ha igen hogyan lehettek ennyire naivak?

Figyelt kérdés
A Momentum még arra sem képes, hogy Budapestet teljesen megszerezzék, vidéket meg se említsük. Szerintetek komolyan van esélye Donáth Annának megszólítani a maga felsőbbrendű stílusában a vidéket? Esélytelen... Nem is értem mi ez a nagy felhajtás körülötte a liberálisok között.
2023. júl. 24. 17:13
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekel egy olyan véleménye, aki tolvajokat támogat. ;)
2023. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:

21


Te meg tolvajokat fogsz. Apropó, mi a cél? Majd nálunk szűnik meg a lopás Európában elsőként, ilyen undorító ellenzékkel? Ha pedig csak "kevesebb2 lopás a cél, akkor mi lesz az összeghatár? Te nagy haladó, erre kíváncsi vagyok.

2023. júl. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:

Azt sem tudod kire szavaztam, vagy fogok szavazni. Honnan tudod te, hogy én kiket fogok támogatni?


"Majd nálunk szűnik meg a lopás Európában elsőként, ilyen undorító ellenzékkel?" Elég lesz az is, ha nem nálunk lesz a legnagyobb a lopás.


""kevesebb2 lopás a cél, akkor mi lesz az összeghatár? Te nagy haladó, erre kíváncsi vagyok." Egyelőre beérem azzal is, ha csak kevésbé pofátlanul csinálják. Amúgy most konkrétan bevallod, hogy le sem szarod, hogy szétlopták az országot, az a fontos, hogy A FIDESZ LEGYEN HATALMON? Na hát, ritka, hogy beismeri a fideszes veréb, ezért már majdnem tisztellek. De csak majdnem... :3

2023. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
85%

"Mondj egy akkora volumenű lopást 2010-től, ami felért mondjuk az autópálya tenderrel, vagy a 4-es metró körüli óriási korrupcióval."


Csak a manyup lenyúlása nagyobb lopás volt, mint BÁRMI, amit a baloldal 1990 óta művelt Magyarországon.


Alapból, fel nem tudom fogni, hogy mennyire kell vaknak lenni ahhoz, hogy valaki ne lássa, hogy a Fidesz nagyságrendekkel többet lop, mint a korábbi kormányok. Értitek, anno a Hagyó-féle Nokiásdoboz-botrányban 15 millió forint miatt a TELJES média (beleértve a közmédiát is!) A választásokhoz felvezető hetekben semmi másról nem beszélt. Ma az, hogy például egy NER-lovag 20 millió forintért vesz az államtól egy alsó hangon is 200-300 millió forintot érő telket, majd állami támogatással felhúz rajta egy vadászházat "kultúrális központ" címén, azt már az ellenzéki média sem hozza le, mert annyira mindennapos. A közmédiaról meg nem is érdemes beszélni, azt, hogy egy ellenzéki aktivista párjáról kiderül, hogy pedofil, az már egyből óriási skandallum és monnyonle a mandátumáról, az meg, hogy egy fideszes Európai Parlamenti képviselő a COVID kellős közepén Brüsszelben egy melegorgiáról félmeztelenül az ereszen lemászva menekül, és ezért a belga rendőrség őt letartóztatja, na arról totális kuss van, és az esti hírekbe be sem kerül, maximum úgy, hogy Szájerjózsi lemond a mandátumáról és a családjára koncentrál a jövőben.

2023. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Bukott le fideszes politikus is azzal, hogy kamerázta a saját lányát, és találtak nála felvételeket is, konkrétan 0 hírt látsz róla a kormányközeli sajtóban. 0át.


""Mondj egy akkora volumenű lopást 2010-től, ami felért mondjuk az autópálya tenderrel, vagy a 4-es metró körüli óriási korrupcióval.""


Miért, a 4-es metrónál mekkora volt a korrupció, tudod nekem számszerűsíteni?

2023. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Egyébként nem nehéz, tessék


[link]


Nehéz lesz bárkinek is überelnie ezt a pofátlanságot.

2023. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy te Huscomb nem sok életed van, hogy egész nap munkaidőben képes vagy gyakorizni. Kis nolife incel gyerek, vagy DK-s nyugdíjas :D. Azok érnek rá ennyire szabadságharcolni egy ilyen hulladék oldalon.
2023. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
Én magamnak dolgozom, ha akarom, akkor 2 hónapig is itt irhatok, nem számít, észre se venné a budget. Annyira nolife "incel" gyerek vagyok, hogy azt csinálok, amit akarok egész nap, szó szerint.
2023. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
21%
Ja az jó. Melegbárban dolgozol vagy gyerekekkel forgatsz az alagsorban?
2023. júl. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

28


Na, ilyen jó munkád van ebben a véres diktatúrában?

2023. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!