Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a románoknak Orbán...

Mi a baja a románoknak Orbán Viktor Tusnádfürdői beszédével?

Figyelt kérdés
APUKA pacekba megmondta,h mi sose mondtuk azt h Erdély és Székelyföld románia része. Elárultak mindenkit,azt ellopták tőlünk,és úgy viselkednek mint a romák a lopott holmival. Egyébként meg korrekt volt APUKA,baráti hangnemben beszélt hozzájuk.

2023. júl. 24. 11:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
58%

"És valótlant állítottam vele?" Igen, megint kezdjek el linkelgetni?


Ha Pistike meg Gáborka megy, és megrugdossa Petikét, akkor szerinted Pistikének lekéne tagadnia, hogy ő kezdte el, csupán azért, mert nem "ő", hanem "mi"? Vagy, mi? Nem is értem, de már nem is akarom. Alkalmatlan vagy a vitára, be is fejezem, meguntam.

2023. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem vitatkozol, hanem veszekszel. Csak a te szinteden nem érzed a különbséget.
2023. júl. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
58%

:D Aha, szóval veszekedem. Hát figyelj, az a helyzet, hogy a tényekkel te veszekedel, nem én. Amint sikerül valamit prezentálnod is, örömmel cáfolom\elfogadom. Egyelőre semmit sem sikerült, csak a relativizálás, azt meg meghagyom a Trump féléknek.


Parttalan a vita amúgy, senkit sem lehet meggyőzni arról, hogy az ég nem kék úgy, hogy vak.

2023. júl. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem meguntad.


Te nem voltál, én nem voltál, tehát ne mondd nekem, hogy mi voltunk aki kezdte.


De ha az osztrák-magyar monarchiára, az nem magyarország, nem magyar tanácsköztársaság, nem is népköztársasag ,és nem is köztársaság.


Ilyen alapon joggal kérhetném az osztrák állapolgárságot, hisz a dédszüleim a monarchia polgárai voltak.

2023. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!