Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a románoknak Orbán...

Mi a baja a románoknak Orbán Viktor Tusnádfürdői beszédével?

Figyelt kérdés
APUKA pacekba megmondta,h mi sose mondtuk azt h Erdély és Székelyföld románia része. Elárultak mindenkit,azt ellopták tőlünk,és úgy viselkednek mint a romák a lopott holmival. Egyébként meg korrekt volt APUKA,baráti hangnemben beszélt hozzájuk.

2023. júl. 24. 11:01
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
58%

Szóval a History hiteltelen oldal :D Hát, mondjuk történelemben pont nem, na sebaj.


Te hol tanultál történelmet fiam? Mert az iskolában pontosan azt tanították, amit ők is írnak.

2023. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 21 évesen ne fiamozzál töki.

Az a bajod, hogy az orrodnál tovább nem látsz, oldalra meg ott a szemellenzők.


A mi időnkben attól függött a történelem, melyik tanár, melyik iskola ás melyik évben tanították.

Viszont ha szerinted ma konzekvensen azt tanítják, ami az általad linkelt oldalon van, akkor talán nincs is baj magyarországon az oktatással. Legalábbis ezt támasztod alá. Én mást hallottam.


Számomra a hiteles külföldi oldal az, aminek van impresszuma.

2023. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
58%

21évesen? Bár annyi lennék... :D


"Az a bajod, hogy az orrodnál tovább nem látsz, oldalra meg ott a szemellenzők." Így van, a történelmi tények elvakítanak abban, hogy történelmet tudjak hamisítani. A fene jó dolgom !


"A mi időnkben attól függött a történelem, melyik tanár, melyik iskola ás melyik évben tanították." Hát akkor ideje elgondolkodnod azon, hogy mennyire tanultad jól a dolgokat. Minket a tényekre tanítottak, nem pedig véleményekre.


"Viszont ha szerinted ma konzekvensen azt tanítják, ami az általad linkelt oldalon van, akkor talán nincs is baj magyarországon az oktatással. Legalábbis ezt támasztod alá. Én mást hallottam." Ezt bizony, legalábbis remélem, hogy még ma is ezt tanítják. Bár a Fideszt ismerve már lehet nem, hál istennek engem nekik már nem kellett tanítaniuk a NER ideje alatt. Ők szeretik a történelmet úgy hamisítani, ahogy épp te is teszed.


"Számomra a hiteles külföldi oldal az, aminek van impresszuma." A világ egyik legnagyobb történelemmel foglalkozó TV csatornájának az oldalát kaptad meg, azért nincs impresszuma, mert mindenki tudja, hogy kik ők. Kivétel te.

2023. júl. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
58%

[link]


Tessék, a Britannica azért már csak-csak jó lesz, nem? Bár attól tartok nem tudod, hogy mi az a Britannica.

2023. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

"21évesen? Bár annyi lennék... :D"



Idézet másik fórumról:

"24/34 Huscomb1 ***** válasza:


...

Te most tényleg egy akkor 21éves gyerekhez viszonyítod magad, aki többet bulizott el a hétvégén, mint neked a heti fizetésed? :D Hihetetlen, hogy mennyire "

2023. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
58%

"Te most tényleg !!EGY AKKOR!!!! 21éves gyerekhez viszonyítod magad, aki többet bulizott el a hétvégén, mint neked a heti fizetésed? :D Hihetetlen, hogy mennyire ""


Történelemre fog oktatni az, akinek az értő olvasás is beteszi a kaput?

2023. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Az sem jobb, akinek az "!!EGY AKKOR!!!!" egy konkrét évszám. Nem írtad, mikor volt az akkor. Vagy lehet írtad, de nem olvastam vissza minden korábbi kommentedet, de most megteszem, hogy elegedre tegyek.
2023. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
58%

És miért kellett volna írjam? Nem számított, csupán az az információ, hogy egy akármikori 21 éveshez hasonlította magát az a pojáca, akinek világosan jeleztem előtte, hogy a múltban történt esetről beszélünk, és nyilvánvalóva tettem, hogy egy fiatal életéről volt szó.



Minek olvasod vissza, mikor azt sem érted, hogy mit olvasol? Nincs értelme. És ne terelj, mert nem téma az én korom. Szóval az Enciklopédia Britannica is hazudik a történelmet illetően? Csak te, funkcionálisan analfabéta proli tudod az igazságot?

2023. júl. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
90%

Valóban írtad két személyeskedés közt, "több mint 10 éve". Tehát akkor 3x vagy, akkor sincs okod fiamozni, ezért lett téma a korod, ha amnéziás lennél hirtelen.


"Szóval az Enciklopédia Britannica is hazudik a történelmet illetően?"

Hazudni egyik sem hazudik, csak te próbálod úgy értelmezni, ahogy neked tetszik.

Bár ezt megszoktam az iskolázatlan baloldaliaktól.

Te ugye sérelmezed a prolizást, de prolizol, az rendben van, az más ugye?

Te beszélsz érvelésről, de a te érveid:

-proli

-pojáca

-szarfaxú

-veréb


Vagy hirtelen majd ezt is letagadod? Növessz inkább gerincet. Hasznos a tartásban.

2023. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
58%

"Hazudni egyik sem hazudik, csak te próbálod úgy értelmezni, ahogy neked tetszik."


Világosan kijelentik, hogy az Osztrák-Magyar Monarchia kezdte el az első világháborút. Na, akkor nem hazudnak? Hogy lehet ezt másképp értelmezni? Mi kezdtük el, csak nem mi? Vagy hogy?


"Bár ezt megszoktam az iskolázatlan baloldaliaktól." Egy értelmezni sem tudó iskolázatlanozik? Erős! :D


"Te ugye sérelmezed a prolizást, de prolizol, az rendben van, az más ugye?" Hát komám, az a helyzet, hogy a történelmet nem ismered, érteni nem érted azt, amit olvasol, és még csak olyan médiumokkal sem vagy tisztában, amik világhírűek.


4 lába van, ugat, kutyaszaga van, és még szőrös is, mi az? A fenti tények tükrében szerinted milyen szagod van? Nekem eléggé prolinak tűnik az, aki még azt sem tudja, hogy mi az a History Channel, aztán impresszumot követel rajtuk. :D Persze honnét is tudnád mi az, ha valaha is néztél volna legalább egy Spektrum TV-t, vagy History Channelt, ne adj isten Discovery Historyt, National Geographicot, akkor nyilván tudnád azt is, hogy ki kezdte el az első világháborút. Neked jó volt az M1 is ezek helyett... :D


"Vagy hirtelen majd ezt is letagadod? Növessz inkább gerincet. Hasznos a tartásban." A gerinc ott kezdődik, hogy nem ugatok a történelemről úgy, hogy közben a legalapvetőbb tényekkel sem vagyok tisztában.

2023. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!