Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ-soknak miért ilyen...

Az LMBTQ-soknak miért ilyen iszonyú fontos ez a ferencvárosi pad?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják, mit foglalkozunk a Pride-al, mikor szétlopják az országot meg infláció van.

De ők miért foglalkoznak akkor egy paddal ennyit?


[link]



2023. júl. 14. 01:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
22%

"Nem igazán értem ezt. Nem tilos lefesteni a padot,az utcán részegen menni sem tilos."


Persze, mindenki tudja hogy például hogy graffitizni is tök legális. Ha ecsettel csinálod, abba a rendőr se köthet bele.


De fogalmas sincs ez hogy jön ahhoz amit írtam, meg hogy mit nem sikerült megérteni rajta. :D

2023. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

9: ha én az Andrássy úton lefestem az összes padot meg házfalat Mi hazánkosra mondjuk pár nappal a pride előtt, gondolom abban sem látnál semmiféle provokációt.

9: annyira mégis fontos neked, hogy idejöttél kommentelni.

10: szerintem ugyanazért, amiért nektek fontos.

2023. júl. 14. 15:31
 13/36 anonim ***** válasza:
62%

"ha én az Andrássy úton lefestem az összes padot meg házfalat Mi hazánkosra mondjuk pár nappal a pride előtt, gondolom abban sem látnál semmiféle provokációt"


Lemaradtam: valamilyen Mi Hazánkos rendezvény előtt festették szivárványosra a padot?

2023. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
13: direkt ott festették át homokszínűre a padot, ahol számítani lehetett efféle reakcióra. Ferencváros teljesen világos, hogy az ultrák hazája, akiknek ez a dolog jó eséllyel majd nem tetszik. Nyílt provokáció, ne játszd a hülyét.
2023. júl. 14. 16:50
 15/36 anonim ***** válasza:
81%

"Nyílt provokáció brühühühü", de a liberálisok a hopihék, minden világos.


Kettő, provokációról panaszkodni azoknak akik meccsre is szinte csak a balhéért járnak, eléggé komikus.

2023. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ironikus hogy a nagy macsó magyarkodók ennyire érzékenyek, hogy egy nyomorult padon kiverik a hisztit. De persze a "lipsik" sértődnek meg mindnen. Ti egy pad miatt hisztikéztek.
2023. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
16: valahogy nem csak a nagy macsó magyarok ilyen érzékenyek, hiszen vissza is lett festve a pad, amennyire én tudom. Annyira a te oldaladnak sem közömbös a dolog, úgy tűnik. Mint két hülyegyerek a dedóban, amúgy ennyi is a szintetek.
2023. júl. 14. 17:44
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
#17 az kb az alapelv, hogy a "lipsik" azok milyen érzékeny kis nebáncsvirágok. De ez alapján a jobberek nem különbek. Csak külsős megfigyelés.
2023. júl. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%

"Ferencváros teljesen világos, hogy az ultrák hazája, akiknek ez a dolog jó eséllyel majd nem tetszik. Nyílt provokáció, ne játszd a hülyét."


Nem játszom a hülyét, csak nem feltétlenül értek egyet. Attól, hogy arrafelé festették át a padot, még nem feltétlenül provokáció volt a cél. Lehet, hogy én vagyok naiv, de nehezen tudom elképzelni, hogy az ultrák hergelése lenne az önkormányzat szándéka.


De így vagy úgy, a vélt provokációnak sem kötelező azonnal beugrani. Nem gondolom, hogy az ultráknak akkora arcvesztés lett volna ez a sztori. Ha rettentően vissza akartam volna lőni, akkor a mellette lévő padot festettem volna zöld-fehérre, vagy nemzeti színekbe, mondván, oké, én nem bántom a tiédet, de akkor nekem is lehet. Elegánsabb lett volna, mint ezt az oda-vissza festegetős tébolyt nyomatni.

2023. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
9%

Engem az érdekel hogy a nemzeti színnel mi baja van a liberálisoknak.

És miért nézik ugyan úgyan úgy hülyének mint pl a Fidesz?


Mert azt senki sem hiszi el, hogy megsérült a pad, és ezért el kell vinni megjavítani .

Ezek a fránya padok, bonyolult szerkezetek, logikus hogy drága pénzért teherautót kell bérelni, és elvinni egy pad szervizbe...

Na, elmegy a pics@ba,akinek Magyarországon, magyar színű zászlóval baja van!

2023. júl. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!