Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az LMBTQ tartalmú könyvek lefóliázása megkezdődött a könyvesboldokban?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a cenzúra előszele. Ráadásul környezetszennyező.
2023. júl. 8. 14:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
70%

De azt ugye tudjátok, hogy a könyvet most viszik, mint a cukrot.

Nagy felhajtás, nagy reklám.

😘

2023. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
8%

Balos gyűlölködő trollokra jellemző csak az irigykedés, mások vagyonára stb., közben azt sem nézik, hogy az illető mit tett le a közös asztalra, munkát ad embereknek stb.

Ilyen felfogással nehéz megérteni, hogy egy konzervatív / jobboldali nem érez irigységet, ha például jelen esetben megnő egy könyv forgalma.

Eleve az arányokat is kellene tekinteni. Ha Magyarországon a szavazók arányát nézzük, a vesztesek is képviselnek akkora tömeget, hogy ha bizonyos részük "azért is" hisztiből vásárol a könyvből, azért az jól megdobhatja az eladást.

De ez nem számít, nem ez a lényeg az ügyben.

2023. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem minimum rohadt kínos, de igazából inkább baromi felháborító. Nagyon sajnálom, hogy az elvakult, csőlátású homofóbok nem érzik, hogy ez mekkora probléma igazából oldaltól függetlenül. Én például ateista vagyok, nem szeretem a vallást, a legtöbb vallásos tartalmat akár károsnak is mondanám, de ugyanúgy felháborodnék, ha a vallásos tartalmú könyveket kezdenék el fóliázni, mert azt gondolom, hogy a művészeknek szabadon kell alkotnia, a művészetet fogyasztóknak pedig szabadon fogyasztania a művészetet. Azt gondolom, hogy a gyakorlatban a fóliának semmi haszna nem lesz, hisz azok a fiatalok, akiket “féltenünk kell” (ami szintén nettó baromság, de mindegy) ezektől a tartalmaktól, remélhetőleg egy felelősségteljes szülővel mennek amúgy is könyvet vásárolni, aki el tudja dönteni, hogy mit szeretne a gyereke kezébe adni, az idősebb fiatalok meg, akik szülő nélkül vásárolnak könyveket majd beleolvasnak az interneten, vagy anélkül is megveszik, hiszen egy egészséges lázadó kamasznak még vonzó is, ha valami “tiltott”, hiszen az biztos valami érdekes, izgalmas dolog. Úgyhogy ez az egész egy jelképes dolog tulajdonképpen, arra szolgál, hogy kifejezze a rendszer, hogy gyűlöli az LMBTQ-t, de ezt eddig is tudtuk. Szerintem zajlik itt az emberek puhítása, szép lassan majd mindent eltűrünk már, hogy megtegyék velünk, mindig csak egy kicsit lesz rosszabb, kicsit elnyomóbb, aztán majd csak azt vesszük észre, hogy élve megfőztek minket.
2023. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
21%

33.

De valld be őszintén, hogy te is kormányellenes érzelmű vagy, ami eltorzítja a véleményed is.

Senki normális ember nem bánt valakit, születési adottságok miatt, egyik oldalon sem. Szélsőségesek pedig mindkét oldalon lehetnek.

Az LMBTQXYBLABLA más okból lett véres rongy.

2023. júl. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
83%
Csak nyugodtan, így még inkább kíváncsiak lesznek rá:)
2023. júl. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!