Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hittem csak rám van ilyen...

Azt hittem csak rám van ilyen "hatással" az lmbtq, de mégsem, és mit érezhetnek, gondolhatnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Ahányszor szembe jön velem valami Pride felvonulásos fotó a hírekben (beleértve a külföldit is) és meglátom a transzokat, a nőnek öltözött férfiakat, a dragokat vagy kiket, a melegeket haspolóban, a leszbiket mindenféle nőies öltözet nélkül, és sorolhatnám, az agyam pár mp-re lefagy, és az van bennem: ez most a valóság, vagy valamilyen morbid, perverz, erkölcsi határok nélküli párhuzamos univerzum? Egy ideig azt hittem csak rám van ilyen hatással a látvány, de amikor ez szóba kerül az ismerettségi körömben, ők is azt mondják, hasonlót vagy ugyanazt érzik/gondolják mint amit én. Ha ez ránk felnőttekre ilyen "agyfagyás, ez most valóban megtörténik, ez tényleg a realitás" hatást kelt, akkor mit érezhetnek a kisgyerekek? Felnőttként is sokan sokkot kapunk erkölcsileg, de mit gondolhatnak a gyerekek? Neki ez a határtalan "massza" lesz az alap?
2023. jún. 28. 17:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Ne nézz kormánymédiát.
2023. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Na vártam ezt az überokos megnyilvánulást! Politikai oldaltól függetlenül látsz ilyet a hírekben. Külföldön is! Sőt a liberális média még ki is emeli ezeket a dolgokat. Tehát?
2023. jún. 28. 17:35
 3/28 anonim ***** válasza:
19%
Undorítóak az lmbtqpsek!
2023. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Konkrétan pár mp-re az van bennem, hogy ez valóban megtörténik? Ez a realitás? Mintha vmi skizofrén világot látnék.
2023. jún. 28. 17:37
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
Én undort érzek amikor meglátom őket. Nem tudok és valahol nem is akarok kűzdeni ellene. Vannak dolgok amitől természeténél fogva undorodik az ember.
2023. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
A gyerekekre brutális hatással van. Kb megállnak a fejlődésben.
2023. jún. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem nem állnak meg a fejlődésben, hanem egy szürreális, a realitástól mentes erkölcsi és világképük lesz.
2023. jún. 28. 17:40
 8/28 anonim ***** válasza:
20%
A szomszéd kisgyerek múltkor teljesen zavarba jött amikor meglátott egy ilyen véglényt. Szegény nem tudta hova tenni mi lehet az.
2023. jún. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
A ti agyatokkal van a probléma ha "lefagy" akkor,ha olyannal találkozik amit nem ért meg.
2023. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
19%

Nem rád, rájuk ugyanolyan vagy roszabb a hatása:


A főcimben még mindig nem merik leirni, hogy nem egy nő volt a transvesztita!


[link]


„Rengeteg embert meg fogok ölni, ami a te hibád lesz!” – Sokkoló ámokfutásba kezdett a Tinder-randi után a nő – videó


Sydney - Brutálisan, fejszével támadott a vásárlókra egy 26 éves nő, miután elutasította őt a randipartnere.


Evie Amati amúgy valójában nem nőnek született, hanem férfinak, de most transznemű nőként éli életét.


A kegyetlen támadást Sydneyben egy 7-Eleven nevű bolt kamerái rögzítették, a felvételen pedig jól látható, ahogyan a 26 éves transznemű nő könnyedén végezhetett volna Benjamin Rimmerrel, aki a boltban vásárolt.


Evie Amati dühében fejszét ragadott, s azzal esett neki Benjamin Rimmernek. Minden bizonnyal úgy tervezte, kettéhasítja vele a férfi fejét, úgy lengette az arca előtt a baltát. Kétszer hozzá is ért, a férfi arcából pedig ömlött a vér.


Az eset még 2017 januárjában történt. A transznemű nő még egy ártatlan vásárlót is megtámadott Benjamin Rimmeren kívül, aki most szólalt meg először a brutális támadást követően. Úgy tudni, Evie Amati az antidepresszánsokon, és a transzneműsége miatt szedett hormonokon kívül kannabisz hatása alatt volt és vodkát is fogyasztott.


Támadása előtt órákkal ezt az üzenetet írta a Tinderen randipartnerének, Mickila Jahnsennek: "Egy nap rengeteg embert meg fogok ölni, ami a te hibád lesz!"


Az ügy bírósági tárgyalása nemrég ért véget: Evie Amatit a múlt héten 9 év letöltendő börtönbüntetésre ítélték.


Benjamin Rimmer életét az mentette meg, hogy elrántotta a fejét a fejsze elől.


[link]

2023. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!