Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hittem csak rám van ilyen...

Azt hittem csak rám van ilyen "hatással" az lmbtq, de mégsem, és mit érezhetnek, gondolhatnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Ahányszor szembe jön velem valami Pride felvonulásos fotó a hírekben (beleértve a külföldit is) és meglátom a transzokat, a nőnek öltözött férfiakat, a dragokat vagy kiket, a melegeket haspolóban, a leszbiket mindenféle nőies öltözet nélkül, és sorolhatnám, az agyam pár mp-re lefagy, és az van bennem: ez most a valóság, vagy valamilyen morbid, perverz, erkölcsi határok nélküli párhuzamos univerzum? Egy ideig azt hittem csak rám van ilyen hatással a látvány, de amikor ez szóba kerül az ismerettségi körömben, ők is azt mondják, hasonlót vagy ugyanazt érzik/gondolják mint amit én. Ha ez ránk felnőttekre ilyen "agyfagyás, ez most valóban megtörténik, ez tényleg a realitás" hatást kelt, akkor mit érezhetnek a kisgyerekek? Felnőttként is sokan sokkot kapunk erkölcsileg, de mit gondolhatnak a gyerekek? Neki ez a határtalan "massza" lesz az alap?
2023. jún. 28. 17:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

Én ilyet nem látok a hírekben.


De kb minden napra jut egy olyan történet hogy "együtt italoztak" aztán agyonverték egymást a baltával.


Az nem baj ha a gyereknek az a játék hogy xboxon cafatokra lövik egymást? Az ugye teljesen rendben van.

2023. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
20%

11.

Dehogynem baj mindkettő,ez nem jelenti hogy még egy szart kell tolnod!

2023. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
88%
Miből gondolod, hogy a gyerekekre ugyanolyan hatással van, mint rád, amikor a felnőttek közül sincs mindenkire ugyanolyan hatással?
2023. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
35%

Dehogynem baj mindkettő"


Nem tudod te milyen brutális játékok vannak, néha még én is meglepődök.


De ugye a moziban a korhatáros filmekre nem engedik be a gyereket. Az online játékboltok meg nem kérnek személyit.

A szülő meg úgy van vele hogy amíg játszik a gyerek addig is kussol.

De ugye a legnagyobb veszély pár idiótának öltözött bohóc.


Kormánypropagnda semmi több.

2023. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A kormánypropaganda duma az demagógia! A liberális média ugyanugy ha nem jobban az aecodba tolja őket! És annyira szélsöséges a vilag, hogy aki nem bírja az lmbtq-t az csak fideszes lehet, és csak az az ellenzéki aki egyet ért az lmbtq-val! Totál csőlátás és fanatizmus! Szélsőségesség!
2023. jún. 28. 19:28
 16/28 anonim ***** válasza:
73%
444-et napont megnézem szinte, de szerintem hónapok óta nem téma.
2023. jún. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem csak a 444 létezik. Plusz menj külföldi hírekre. Pláne Usa. Pride new york. Meg alapvetően nézz körül akármelyik külföldi médiában.
2023. jún. 28. 20:08
 18/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem muszáj nézni a b*zi felvonulást.


Ha látok róla valami "hírt" megállapítom hogy "ezek b*zik" aztán ennyi. Nem csinálok belőle globális problémát meg propaganda terméket.

2023. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
18 szerintem.az lmbtq-n kérd számon hogy miert van szüksegük propagandára 🙂
2023. jún. 28. 21:02
 20/28 anonim ***** válasza:
15%
Annyira fárasztó már amikor az emberek azzal jönnek hogy a kormány média beszél erről csak, és nem érint minket. Valószínű azért mert én is sok külföldi hírt olvasok, sok ilyen hír jön velem szemben, mert ott már ez mindennapos téma, nekik már az életükben is jelen van. Szó szerint. Mert pl felfüggesztik a tanárokat ha nem hívják a 8 éves kislányt fiúnak mert ő kitaláltak hogy neki az a név jobban tetszik stb. Ez egy példa a sok közül, de higgyétek el hogy veszélyes. Egy egészséges gyerekkor tehet tönkre. Nem csak Magyarországot kell alapul venni, mert már körülvesz minket ez az őrület. Pont ezt az ideológiát akarja ránkerőltetni Európa vezetősége. Úgyhogy igenis érint minket.
2023. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!