Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hittem csak rám van ilyen...

Azt hittem csak rám van ilyen "hatással" az lmbtq, de mégsem, és mit érezhetnek, gondolhatnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Ahányszor szembe jön velem valami Pride felvonulásos fotó a hírekben (beleértve a külföldit is) és meglátom a transzokat, a nőnek öltözött férfiakat, a dragokat vagy kiket, a melegeket haspolóban, a leszbiket mindenféle nőies öltözet nélkül, és sorolhatnám, az agyam pár mp-re lefagy, és az van bennem: ez most a valóság, vagy valamilyen morbid, perverz, erkölcsi határok nélküli párhuzamos univerzum? Egy ideig azt hittem csak rám van ilyen hatással a látvány, de amikor ez szóba kerül az ismerettségi körömben, ők is azt mondják, hasonlót vagy ugyanazt érzik/gondolják mint amit én. Ha ez ránk felnőttekre ilyen "agyfagyás, ez most valóban megtörténik, ez tényleg a realitás" hatást kelt, akkor mit érezhetnek a kisgyerekek? Felnőttként is sokan sokkot kapunk erkölcsileg, de mit gondolhatnak a gyerekek? Neki ez a határtalan "massza" lesz az alap?
2023. jún. 28. 17:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
5%

Pont ezt az ideológiát akarja ránkerőltetni Európa vezetősége"


Meg a migránsokat is te ostoba fidesztálib.

2023. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
Én Angliában lakom, de itt se rajonganak ezért a lakosok nagy része, csak le van nyomva a torkunkon. Van transznemű kollégám, őt nem bántják, de megy a fanyalgás, hogy veteránokról is emlékezzenek, ne csak az évi 10 lmbt
2023. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
21-es nagyon nagy csőlátásod van!!!
2023. jún. 29. 14:56
 24/28 anonim ***** válasza:
8%
21. Milyen érvet tudtok felhozni a migránsok mellett? Komolyan érdekel.
2023. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted kinek kell 1 milla magyar migráns? Milyen érvet tudsz felhozni?
2023. júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 UselessUser válasza:
48%

Képzeld, a gyerekekre nincs ilyen "hatással". Amikor kisgyerek voltam, folyton azt éreztették, hogy rossz, hogyha nem heteró vagy. Ma már megkönnyebbülés, hogy nem ez történik. Nyugodt szívvel felvállalhatod, ha más vagy. Illetve az ilyen homofób, transzfób emberek miatt, -mint amilyen te is vagy- a legtöbb gyerek titokban tartja, amíg lehet a szülei és a szülei korosztálya előtt a szexualitását. Ha lefagy az agyad az a te maradiságodat jelzi, nem azt hogy mi valami rosszat csinálunk.

16L (bi)

2023. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
40%

a legtöbb gyerek titokban tartja, amíg lehet a szülei és a szülei korosztálya előtt a szexualitását.


Egy normális ember nem szokta nyilvánosság elé vinni a szexualitását. Én sem kiáltom szét a világban, hogy heteró vagyok.


Egy normális ,, gyereknek,, meg nem normális, hogy szexuális élete van 18 alatt.

2023. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
26-os ezt a kamut! 16 éves vagy, meg ez a demagóg propaganda... megérett a világ a pusztulásra.
2023. júl. 12. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!