Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az LMBTQ tartalmú könyvek lefóliázása megkezdődött a könyvesboldokban?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a cenzúra előszele. Ráadásul környezetszennyező.
2023. júl. 8. 14:02
1 2 3 4
 21/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

"ha ledarálja azt a kbszott noname könyvet, azzal pont népszerűsíti."

Ez nem így működik. A balos hívek között népszerűsítheti, akár még új vásárlókat is szerezhet, de ez nem számít, azok úgyis balos szavazók voltak, nem változik semmi.

Saját táborában viszont politikai tőkét kovácsolhat, ami soha nem árt.

2023. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
10%

Amiket ezek a diploma nélküli emberekről összehordanak, már az is gyomorforgató.


Talán itt azért nincs, mert a kormány nem teszi lehetővé nekik. Nem azért, mert olyan jótét lelkek. A sapkás piréz azon is meg van sértődve, hogy miért nem rúgták ki azt a nőt a Partizántól, aki szerint a transz nők nem nők. És az ilyenek akarnak hatalomra jutni.


Mindig úgy kezdődik a sztori, hogy x jelenség nem is létezik. Aztán mégis, de csak külföldön. Aztán itthon is, de csak elszigetelt esetek. Aztán már több kellene.


A könyvdarálást lehet vitani, de csendben maradni semmiképp sem lett volna helyes. Akkor sem, ha úgy talán kevesebben szereznek tudomást a könyvről.

2023. júl. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen felesleges, egy átlagos fidesz szavazó könyvesboltot életében nem látott belülről
2023. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom, hogy ez nem jó irány! Szépen haladunk a cenzúra felé, ebben az országban. Bár ez csak rosszabb lesz, mert állami érdekeltésű lett a Libri. Eleinte fóliáznak majd, azután leveszik a polcról, nem kerül a boltokba. A kormányellenes, rendszerkritikus írók műveit pár éven belül nem fogják kiadni, de Ráhelke azért majd ír 4 mesekönyvet, ami nagyon nemzethy lesz...
2023. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
71%

#21 A saját tábora, az már a saját tábora, másokat is meg kellene győznie, ha nagyobb befolyást akar. Az nem elég ehhez, ha színpadias kiállással szektásítja az oldalán állókat. Új embereket kell bevonzani.

Az meg nem úgy megy, ha egy saját és közössége értékeivel ellentétes könyvet népszerűsít.

2023. júl. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Szervizmérnök úr ***** válasza:
11%

25.

Sokakból hiányzik az a képesség, hogy megpróbálja magát a másik fél helyébe képzelni.

Egy Dúró Dóra szimpatizáns nem fog olyan kicsinyes dolgokon tipródni, hogy valakik többet fognak vásárolni a könyvből. Ezen a másik oldalnak jó gúnyolódni, pedig amúgy mellékes.

Továbbá eléggé begyökerezett szavazótáborok vannak, nem nagyon térnek át emberek, vagy kis számban.

Egy kormányellenes gyűlölködő troll "áttérítésére" ugyan mennyi esély van, semmi.

2023. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
24%
Felesleges a fólia. Eleve nem kellene a polcon tartani.
2023. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

#26 Én a másik fél helyébe tudom képzelni magamat, de úgy sincs értelme. Engem, mint szimpatizánst, nem nagyon befolyásolna, hogy ledarálja a könyvet, attól még szimpatizáns maradnék. Inkább abba is belegondolok, hogy én, politikusként, az ő helyében miért nem tettem volna meg. A könyv előtte nem volt népszerű. Ha én ledarálom az egy drasztikus lépés, kíváncsiak lesznek rá az emberek. Ergo, ha én ezt népszerűsítem, mint politikus, aki nem ért egyet a könyvvel, az nem szolgálja a politikai közösségem célját, sőt, épp ellenkezőleg. Ezért nem darálom le. Az megint más lett volna, ha a Meseország mindenkié népszerű lett volna, és úgy darálja le, de nem így volt, pont az ellenkezőjét érte el.

Tudtommal nem a mi hazánk van a kormányon, szóval nem tudom, hogy a kormány ellenes trollok hogy jönnek ide. Nem azt mondom, hogy célozza be a DK meg a Momentum szavazóit, mert az mission impossible, de van egy csomó olyan szavazó korú polgár, aki nem megy el a választásra, mert a töke tele van az egésszel, egyik pártot se támogatja. Na az ilyeneket meg lehetne szólítani.

2023. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
76%
Csatlakoznék az elöttem szólókhoz, én is cenzúrának és az LMBTQ-közösség elleni diszkriminációnak tartom liberális, DK-sként
2023. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
4%
nagyon helyes. Nincs helye ilyeneknek a boltok polcain.
2023. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!