Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabban tiltanak a reddittről,...

Újabban tiltanak a reddittről, ha politikailag nekik nem tetsző véleményt képviselsz. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Van az rhu sub, aminek egy része a politika. Kiírtam egy semlegest kérdést, a kormányt minimálisan sem védve, de felvázolva néhány logikus intézkedést, erre reflexből kitiltottak. Az az érdekes, hogy ők döntik el, hogy megengedik-e közölni a posztot. Egyszerűbb lett volna nem lehozni, mint lehozni és letiltani.

Ez ráébresztett arra, hogy mennyire él még az országunkban az egészségtelen bolsevizmus, ahol tiltással akarnak mindent megsemmisíteni, ami nem hogy nem támadja őket, csak egyáltalán felvázol egy másik interpretációt is.


2023. jún. 30. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
A cenzúra komoly probléma a libsi médiában.
2023. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De ennyire?
2023. jún. 30. 22:48
 3/22 A kérdező kommentje:
Azt megértem (bár nem helyeslem), ha egy ellenzéki fórumon a kormányt propagálja valaki, de én nemhogy nem propagáltam, hanem szimplán semleges maradtam, csak úgy tűnik, ez már megengedhetetlen.
2023. jún. 30. 22:51
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyenek így képzelik a szólásszabit.
2023. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

"semleges kérdés" és az "egészségtelen bolsevizmus" kifejezés eléggé arról árulkodik számomra, hogy nem volt teljesen semleges a kérdés.

Az rhu sub ilyen, egyszerűen unják megindokolni mindenkinek, hogy miért nem kell védeni egy olyan kormányt, ami lop, megvezet, haragot szít brüsszel/soros/baloldal/melegek/gyúcsány/ukránok ellen, nem veszi figyelembe a demokratikus elveket (ezért nem is jön a pénz az eu-tól, nem azért, mert korrupt tolvajok).

Őszintén megmondva én is unom indokolgatni, felvezetni az értékrendbeli különbségeket, hogy ki hogyan tűrné, hogy meglopnák, majd a kettővel felettibb főnököt okolnák, hogy ők sikkasztják el a pénzt. Unom felvázolni én is, hogy miért rossz az, hogy hitelekből történik befektetés (rémlik a világválságok kezdete?).

Az rhu általában nyitott szemléletű, egy keresztény MZP-t is befogadtak egy évvel ezelőtt, mert nem mondott hülyeségeket, logikusan, érvekkel alátámasztva, tényekkel vázolta fel a nézeteit.

Egyszerűen ahogy én érzem, unják az ilyen "de hidd el jó a kormány (pár intézkedése legalábbis)" posztokat. Hitlert sem dicsérgeti épeszű ember azért, mert helyreállította a gazdaságot Németországban, mert utána viszont csúnya dolgokat tett.

2023. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk hogy egy konkrét subbredditről írsz, es ez alapján az országról alkotsz véleményt, nyilván nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Gyaníthatóan hasonló értelmetlenségek tették nemkívánatossá a posztodat is.
2023. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%

Senki sem kíváncsi a jobber trollokra. Itt sem képesek egyetlen èrtékelhető megnyilvánulásra sem, csak zsidók, lmbtq, prüsszel dobrev, gyurcsány, dollár, soros.


Erre kár időt pazarolni.


Nem minden vélemény ér ugyanannyit, ez ellen lehet lázadozni, de ez tény.

2023. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor még egyszer: egy pillanatra sem védtem vagy propagáltam a Fideszt.
2023. jún. 30. 23:04
 9/22 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem agyhalottak vannak egy fórumon akkor a kamu kormánymosdató kérdédeket, az orosz propagandát a jóizlés miatt szemetesbe teszik.

A redditen sok a diplomás, ott átlátnak az ilyen kamukon.

2023. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7%

"Akkor még egyszer: egy pillanatra sem védtem vagy propagáltam a Fideszt."

Vagy legalábbis te azt hitted, ettől még a megfogalmazásod árulkodhatott másról.

2023. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!