Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kb. mikor (hány éve) lett...

Kb. mikor (hány éve) lett jobb Romániában az életszínvonal, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. jún. 25. 19:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
42%

Nem vagyok határon túli, és nem is vagyok se fideszes, se ellenzési összefogásos, se mihazánkos. Egyszerűen nem is foglalkozok politikával.


Egyszerűen ez az oldal nem a veszekedés, nem a nagy beolvasások vagy nagy "megaszondásoknak" helye, hanem egy-egy kérdés feltevésére és megválaszolására szolgál.


Egyébként a válaszomban én is adtam személyes véleményt is (miszerint a román életszínvonal még nem érte el a magyart, csak sokat javult és megközelítette), de ezt úgy mondtam, hogy viszonylag sokszor voltam már Romániában, vannak ottani ismerőseim és távolabbi rokonaim is, ezért van egy személyes kialakult véleményem. Ez volt a válaszom a feltett kérdésre.


Ezt minden más válaszolótól függetlenül továbbra is így gondolom, ha nem is Romániában születtem és nem is ott élek.

2023. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

23


Hiába próbálod az intelligencia látszatát kelteni, aki még olyan 2019-ig orbán seggébe volt, csak csak megértem, de jött a koronavírus, ahol 3x annyi ember halt bele mint a betegség indokolta, közben több100mrd értékben vettek felesleges lélegeztetőket meg az oltóanyagról a hazudozás, hogy a nyugati nem terv szerint jön stb.

Aztán a háború, ahol egy ordas kamu álláspontot képvisel egyedül az eu-ban, miközben embereket kínoznak, mészárolnak, civileket is, katonákat is putyin úr miatt és az a közömbösség a pofáján az ilyen egy olyan aljas ótvar mocsok, nem tudom szavakkal kifejezni milyen alja meg az egész hazug tolvaj korrupt bandája.

Na 2020 óta aki ezeket bárki elé helyezi szavazáskor, az vagy buta vagy maga is korrupt. Szóval ha nem az utóbbi akkor ne játszd itt az eszed, mint ha olyan okos lennél.

Csinál meg a menza.hu oldalon a próbatesztet aztán utána villogj az eredménnyel.

2023. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!