Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen feltételekkel tudnék...

Milyen feltételekkel tudnék Horvátországban bankszámlát nyitni úgy, hogy semmi kapcsolatom, munkaviszony és lakhatósági kapcsolatom sincs Horvátországban?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata, lehetőleg olyanok válaszát várom.


Most hogy Horvátország is euróövezet, és közelebb van nekem, mint Ausztria vagy Szlovákia, oda menekítenék pénzt innen.


2023. jún. 3. 17:36
 1/4 Elemér10 ***** válasza:
Minek Horvát vagy Ausztriai bankszámla?! Jó annak a Revulut is
2023. jún. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Elemér10 ***** válasza:
Keres fel privátban és küldök egy revolut meghivot
2023. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Revolutnál van számlám, de egy közeli, fizikailag is felkereshető bankot szeretnék. Sajnos odáig kellett eljutnom 13 év után (bár én igazából már 2011. februárban biztos voltam hogy ebből semmi jó nem lesz, hogy már Horvátországban is biztosabbnak érzem a pénzem, mint a szülőhazámban. Vérzik a szívem, de ez a fideszes ámokfutás minden téren csak rontotta a hazám gazdasági vezetésébe és a jövőnkbe vetett hitet.
2023. jún. 5. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, leköltöznék közel egy Eurót használó ország közelébe Magyarországon a határ mellé.. Az EUR azért biztosabb..
2023. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!