Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaza van Bayer Zsoltnak,...

Igaza van Bayer Zsoltnak, hogy ezt írta a tegnapi tüntetésről? Jogosan háborodott fel ennyire?

Figyelt kérdés

"Nézd legott komédiának és mindjárt nevettetni fog. Ez a lényeg. Persze, szegény és kiváló rendőreink, akik egy ideggyógyász nyugalmával kezelik ezeket a sz.rdarabokat, nyilván nehezebben nézik komédiának ezt az egészet, éppen ezért muszáj tudniuk, hogy velük vagyunk, velük érzünk, velük vállalunk szolidaritást. És az újra és újra a Karmelitához vonuló ócska, felesleges sz.rjankókat pedig megvetjük, kiröhögjük, de ha még sokáig idegesítik a magyar társadalom normális többségét, még ez is változhat...

Na, mindegy is. A lényeg és az üzenetek:


1.: A rendőröknek: kitartást, türelmet, veletek vagyunk.


2.: A f.szkalapoknak: nem vagytok ti hősök, csak unatkozó, kretén senkik. A feleslegesek. A hibák. És itt nem fogtok az elb.szott életetekből forradalmat, puccsot, Majdant játszani, mert nem hagyjuk. Csupán ennyit tartsatok észben. Már ha lenne nektek eszetek, a k.rva anyátokat...


2023. máj. 4. 09:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Zsótinak szóltak már, hogy azok számára akiknek beszól, ő csak egy mocskos szájú senki?
2023. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
86%
Az a legszebb amikor Báyer Zsóti aki mocskosszájú propagandista szól meg Orbánnak beszóló gyerekeket.
2023. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
82%

@19

"Megpróbáltam megkeresni a neten Bayer Zsolt ezen megnyilvánulását, de sehol nem találom...van forrás?"

Szerintem tanuld meg kezelni a keresőket, mint pl. a Google-t, akkor te is könnyen rábukkansz. De ha ezek kezelése meghaladná a képességeidet, akkor segítek: a blogján találod meg a kérdéses "cikket". Nem rakom be a linket, nem reklámozom ezt a bélférget.

2023. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
60%
Valahol Európában -van benne egy ide illő mondat
2023. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%

23-as


Nem az izzadt picsogásra voltam kíváncsi, amit levertél itt, hanem egy forrásra, ha nem vagy képes egy linket bemásolni, mert arra meg te vagy képtelen, akkor szerintem te meg tanuld meg az acodat takarékra venni, ha már a gyakorikérdéseken egy normális kérésre nem tudsz segítően válaszolni csak a földön fetrengve picsogni, remélem tisztán és érthetően világos voltam a számodra koma.

2023. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
78%
@25 A blogján megtalálod az írását, keresd ott. Linket meg szándékosan nem másolok be, nem reklámozom ezt az ütődött majmot.
2023. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
13%
#25 Kihisztizted magad fiam? Hívjam a dadust beírni a blog címét? :)
2023. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
60%
Bayer alapvetően orbán lelkiállapotát tükrözi.
2023. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#27


Ok boomer.

2023. máj. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!