Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki elköltözik Magyarországról...

Aki elköltözik Magyarországról, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Nyugaton mindig csak egy bevándorló leszel, soha nem fognak megbecsülni, ki fognak nézmi mindenhonnan. Diplomával itthon se lehet olyan rosszul keresni és mégis csak a saját környezetetben vagy, teljeskörű állampolgárként. Nem értem miért kell takarítani, mosogatni egy idegen országban? Meg ha mondjuk itthon is összeköltöznél 8 szomszéddal egy kis albérletbe, itthon is el tudnál tenni fél milkát, sőt...

2023. ápr. 18. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
Mert buta.
2023. ápr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Diplomával itthon se lehet olyan rosszul keresni"


Nem kell ahhoz diploma. Menj el a Balatonra szakácsnak vagy pincérnek, kb sehol sem kapsz már egymillió alatt.

2023. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
@12 remek. Tehat az egesz orszag tartsa el magat a Balaton partjan idenymunkabol. Van meg hasonloan brillians otleted?
2023. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a gondolkodást, élet ítélt tekintve Magyarországon inkább érzem magam idegenként.
2023. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
12-es: a gond csak annyi, hogy egyrészt ez pár hónapos munkahely, másrészt napi 18 óra nem ritkaság, Nyugaton meg egész évben kapsz ennyit vagy jóval többet, normál munkakörülmények és nap hét és fél óra munkával.
2023. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert azt hiszik, hogy kolbászból van a kerítés, a nyugati élet árnyoldalára csak fél - 1 év után jönnek rá.
2023. ápr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk van, akit nem érdekel, hogy "csak" bevándorló.

A lényeg, hogy meg tudsz élni.


Itthon pl meg "csak szingli" maradsz, akkor megélni sem tudsz, mert ebben az országban csak a családos kap mindent.

2023. ápr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki normálisab beilleszkedik (megfelelönyelvtudással és kulturával), az nem "csak" bevándorló lesz, hanem ugyanolyan, mint aki ott születet.
2023. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük hozzá azt is, Magyarországon folyamatos gyűlölet van egymással szemben, frusztráltak az emberek, mindenhol az ellenséget keresik.


A saját kormányunk pedig erősen rátesz erre a mentalitásra két lapáttal, az egész hatalmuk a folyamatos félelemkeltésen (háború, világháború) a folyamatos ellenségkeresésen (Soros, Brüsszel, migránsok, dollárbaloldal) és a hamis atyai gondoskodáson (kamu támogatások, kamu rezsicsökkentés, kamu békepártiság) alapul.


Nyilván van aki megunja ezt a mentalitást, és hogy ebből országon belül nincs kiút, ezért elmegy máshova ahol még működik a rendszer.

2023. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
93%

"soha nem fognak megbecsülni, ki fognak nézmi mindenhonnan".

Ateista és meleg vagyok. Szerinted Magyarországon mennyire néznek ki mindenhonnan? Persze, nincs a homlokomra írva egyik sem, de nemzeti színű szalaggal sem vagyok átkötve. Szeretném én, hogy csak annyira nézzenek ki itthon, mint pl. egy svéd nézne ki Svédországból.

2023. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!