Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kirúgott LMBTQ-s pedofil...

A kirúgott LMBTQ-s pedofil tanár példája mutatja mit tennének az LMBTQ-sok ha bejutnának az iskolába?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 18. 12:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
74%

Jhaj....

A kirúgott tanár (azon felül, hog ynem tanár, de mellékes) gyerekekre izgul. Ez pedig nem része az LMBTQ-nak.


És egyébként nem kevés tényleges LMBTQ (de nem pedo-, hebe-, vagy efebofil!) pedagógus dolgozik évtizedek óta zavartalanul az iskolákban. Simán lehet, hgoy a te gyereked tanára is az.


Szóval jól összemostál két témát. De nem gond, tévedni emberi dolog, csak tanulj belőle.

2023. ápr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy kérdezőcske: mennyi is Magyarországon a beleegyezési korhatár? Tudod, ami a fidesz szerint rendben van. Ez az a dolog, ami után azzal kefél az illető akivel akar, amíg a másik fél is benne van. A srác 15 éves. Na eláruljam mi van jelenleg törvényben, mikortól kefélhet a gyerek kedve szerint? 14 élves kortól... sírj a főnöködnek hogy ez nem oké, emelni kéne a korhatárt, és akkor helyeselni fogok...
2023. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
3%
Inkább bemutatja mi van, ha férfit engednek gyerekek közelébe😅
2023. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy iskolai dolgozó vs. diák viszonyban szerintem nincs rendben a dolog, ahogy a legtöbb cégnél sem engedik a kollégák vagy pláne főnök vs. beosztott viszonyt, szóval ezt most kár a beleegyezési korhatárra fogni és erkölcsileg valóban problémás egy bármilyen nemű 40 éves és egy bármilyen nemű 15 éves viszonya, de ennek semmi köze a résztvevők szexuális identitásához, orientációjához vagy az LMBTQ-hoz. A vadhajtások meg egy propagandalap ostobáknak.
2023. ápr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
93%
Na utolsó, veled egyetértek. Szexuális orientációtól függetlenül nem oké ami történt. Csak éppen erre szarnak, "pedofiliáról" vinnyognak, ezért hoztam fel a beleegyezési korhatárt. Akkor nem pedofilia ha a 14 éves kiscsaj kefél a húsz éves palijával? Ha a fidesz olyan megveszekedetten védeni akarná a gyerekeket, már egy évtizede emelte volna a beleegyezési korhatárt, legalább két ével, nem pedig még ront si rajta- mert aza cuki kis kitétel, hogy 18 év alatt 12 éves gyerekkel is kefélhet büntetlenül, az ő művük.
2023. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ez azt bizonyítja mit művel a fideszesek agyával a propaganda.
2023. ápr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
78%

45-re:

Elég egyértelmű, hogy azt a 12 éves korhatárt a cigók miatt hozták. Korábban érnek, sokan már 14 évesen gyereket szülnek. Vagy építenek még 50 javító-nevelő intézetet és telirakják 14-15 éves cigányokkal, vagy enyhítenek a jogszabályon.

Félre ne érts, én se mondom, hogy ez így tökéletes megoldás, de ez a kérdés nem fehér-fekete.

2023. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
86%
De, ez fekete-fehér. (és elhiszem hogy a romák miatt van a törvény, mert van cigány barátnőm- tudom minek vannak kitéve a kislányok, nem csak 12 évesen, korábban is) Ennyi erővel ha sokan lopnak, akkor törvényt hozhatnának hogy a lopás nem bűncselekmény? Attól hogy egy helytelen dolgot sokan csinálnak, nem kell legalizálni a kormánynak.
2023. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
3%

#38

Ebben mi volt a sakk matt??

Most te az lmbtq közösség tagja vagy, fideszes vagy?? Már nem bírlak követni.

Hogy tisztázzuk, szerény személyem egy rasszista, homofób, aki nem kormány szimpatizáns. A kis válaszod nem tudom, hogy engem mibe érintene. De mindenesetre elég ciki volt, hogy a meleg ellenes törvényt egy meleg írta, aki még Orbán egykori szobatársa volt. Na ne már, hogy nem tudta.

2023. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
94%

49-re:

Tudta róla. 1990-ben, az első szabad választáskor már biztosan tudta róla.


Nekem inkább az a furcsa, hogy volt olyan nő, aki hozzáment és egy gyereket is szült neki. Gondolom, Szájer az aktus közben egy férfi fenékre gondolt, hogy felálljon neki.

2023. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!