Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vezeti be a kormány...

Miért nem vezeti be a kormány a négy napos munkarendet?Miért kell a magyarnak 40 órát dolgoznia?

Figyelt kérdés
Még abba is rossz belegondolni,hogy 40 évet kell dolgozni.Az őskori és az ókori ember nem dolgozott ennyit...

2023. ápr. 14. 21:51
 41/91 anonim ***** válasza:
45%

#38 Én legalább nem fagytam meg a télen és nem tankoltam 830Ft ért a kocsimba :)

Letettem a jogsit kb. 120000Ft - ból nem kellett fél millát (most valami 620000Ft ) összegyűjtenem rá.


Vannak jogaim, a rendőrség a normálisak oldalán van, kátyúmentesek az utak, nem korlátozzák a szabadságom, nem kollektivizálnak semmit sem, és olcsóbban bevásárolok mint Magyarországon. Egyébként ha érdekel Sopronban élek a határ mellett.

2023. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
54%
#41 elég sűrűn szoktam átmenni Ausztriába melón kívül. A nyaraim nagy része illetve a hétvégéim nagy része ott töltődik el.
2023. ápr. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim ***** válasza:
0%

#41


Kompenzálás 2. rész, ez egyre cikibb :)

2023. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
23%
41, Már délután van... ideje felkelni :D
2023. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
58%

#43 kompenzáld csak magadat nyugodtan :)

#44 Hajrá akkor, ideje lenne felkelni az agymosásból.

2023. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
0%

#45


Kompenzál szó jelentése, kiegyenlít, ellensúlyoz.

Nem kezdtem hazudozni egy anonim fórumon :)

2023. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
0%
Az bizony te voltál, itt kell bizonyítanod, hogy milyen jó neked ha már a valóéletben nem hiszed el.
2023. ápr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
34%

#46 Tudom mit jelent ez a szó, ez nem hazugság, ez az igazság ami nagyon úgy néz ki hogy fáj neked de nem kicsit :)


#47 Nekem nem kell bizonyítanom mert én már bebizonyítottam amit be kellet bizonyítsak.

Te vergődjél nyugodtan, előbb utóbb úgyis felébredsz és meglátod mit művelnek a fejed fölött :)

2023. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
0%

#48


Az igazság? :)

Ausztriában élek, tudom hogy mennyibe kerül a jogosítvány, emlékszem arra amikor pár hónapja még 2 euró fölött volt az üzemanyag literje és arra is emlékszem, hogy ősszel mennyivel drágult a gáz ára.


Olyan embernek próbáltál hazudozni aki átlát rajtad :D


Szia

2023. ápr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
52%

#49 Persze hogy drága volt minden nemcsak itt Globálisan az EU-ban is, hatással van azért mindenre a háború- a gazdasági válság de akárhogy is nézzük, most viszont Magyarország itt áll megfürödve a drága benzinnel, és gázzal. Erre jó példa lehet akár Románia is, olcsóbb náluk is.

Nekem mindegy hol élsz, én azt tudom, hogy Ausztriában olcsóbban kijövök mind üzemanyag, mind bevásárlás ügyileg.


Szia neked is :)

2023. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!